Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Távoli rokonnak az esküvőjére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távoli rokonnak az esküvőjére mennyi pénzt adnátok nászajándékba? További lent.

Figyelt kérdés

Szóval hamarosan esküvőre megyünk a férjemmel.

Anyagilag nem állunk olyan jól, még fiatal házasok vagyunk és saját lakásra gyűjtünk.

Vidéken lesz az esküvő, de nem vagyok ott ismerős, így az árakkal sem vagyok tisztában, hogy 1 főre kb mennyire jön ki a fogyasztásunk stb


Ti a helyünkben mennyit adnátok nászajándékba?



2015. aug. 10. 16:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy azért pénzt fogunk adni, mert azt mondták azt szeretnének.
2015. aug. 10. 16:34
 2/7 anonim válasza:
Semmit.
2015. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alsó hangon is olyan 10 ezer körül van egy ember teljes ellátása, így én olyan 15-öt adnék fejenként.
2015. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi 2 hete voltunk esküvőn a kedvesemmel, előtte én is itt néztem, hogy mi a tarifa. Most kicsit le vagyunk égve átmenetileg. 20 rongyot adtunk ketten. Ha tele lettünk volna, lehet, hogy lett volna 30, de több nem.

De amúgy egzisztencia és társaság. Ami neked belefér még és úrnak érzed magad.

2015. aug. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*mármint egzisztencia és társaság kérdése.
2015. aug. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legkevesebb 20 E. volt egy személytől, amit kaptunk. Két hete volt az esküvőnk.
2015. aug. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amennyit gondoltok annyit adjatok!

Elvileg nem ti kértétek az esküvőt és a meghivást sem.

5-10 ezer ft között,anyagilag ez is megterhelő összeg annak aki nem áll jól anyagilag!

2015. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!