Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek tovább, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább, ha azt sem tudom miért hagyott el?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó fiú barátom 1,5 éven keresztül. Aztán elmondtam neki, hogy én többet is el tudnék vele képzelni mire ő válaszul megcsókolt. Elmondta, hogy már rég óta tetszek neki, és hogy én vagyok az a szerencsés egy a lányok közül akiben meg tud bízni. Ezután 2 gyönyörű szép és tökéletesen boldog hónapot töltöttünk együtt ami alatt a bajnak még csak a legapróbb jelét sem láttam. Szépen terveztük előre a közös programokat, a munkabeosztásom is úgy alakítottam ahogy számára a legjobb volt. Emlékszem amikor utoljára találkozunk, nálam aludt, majd reggel amikor indult haza, csókkal köszönt el az ajtóban, aznap este még felhívott, majd másnap reggeltől semmi hír róla... korábban soha nem volt ilyenre példa, de most hiába kerestem, hívtam, írtam neki de semmi reakció. Pár nap múlva annyi volt a válasza, hogy sajnálja hogy úgy eltűnt, és megérti hogy ha elegem van és szakítani akarok. Hiába mondtam neki hogy, nem szakítani szeretnék csak tudni akartam hogy mi van vele, és nincs bennem harag stb, erre már megint nem kaptam választ. Szó nélkül elhagyott, és nem tudom az okát. Több mint 1 hónap telt el az eset óta, és én még mindig azon rágódom, hogy vajon mit csinálhattam ennyire rosszul, hogy még csak egy "normális" szakítást sem érdemeltem meg. Bennem van ezer kérdés, amire sosem fogok választ kapni tőle. Persze egy szakítás sosem jó, de örültem volna ha legalább egy indokot kapok, hogy miért hagyott el. Nap mint nap végigpörgetem magamban a vele töltött pillanatokat és keresem a bajnak a legapróbb jelét, de őszintén nem tudom hogyan jutottunk idáig...
2015. dec. 2. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva akkor tennék így, ha megcsalnám a (nem lézező) barátnőmet és annyira szégyellném magam, hogy el sem merném mondani neki. De akkor sem, nem tudom mi lehet vele. Keresd fel személyesen.
2015. dec. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

magamból kiindulva,


1. tüntess el mindent a közeledből, ami rá emlékeztet. ne hívd és ne keresd a dolgait pl. facebookon.


2. ha eszedbe jut, keresd a hibáit.


ez nem arra irányul, hogy bántsd őt, mikor találkoztok, csak arra, hogy ne idealizáld, mikor egyedül vagy.

2015. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
megkeresném és jól szájba vágnám... féreg...
2015. dec. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megértelek, én is hasonlón mentem keresztül. DE ne magadban keresd a hibát, semmi baj nincs veled, ha úgy érzed, hogy te megtettél mindent, akkor így is volt. Sokszor nem kapunk válaszokat, de így is tovább tudunk menni. Próbálj ne erre koncentrálni, tudatosítsd magadban, hogy ez ennyi volt és próbáld magad lefoglalni és továbblépni. Kitartás! Csak indulj el a gyógyulás útján.
2015. dec. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennél aljasabb dolog nincs, hogy így hagyjanak ott valakit. Rosszabb mintha megcsalt volna, mert még az okát sem tudod az egésznek. Nem ezt érdemelted. És tudom, hogy könnyű mondani, de felejtsd el úgy ahogy ő téged. Hirtelen és véglegesen! Ezzel teszel a legjobbat magadnak. Az ilyen arra sem érdemes, hogy gondolj rá hogy egyáltalán létezett!
2015. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!