Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti vissza fogadnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vissza fogadnátok?

Figyelt kérdés
A barátnőm egy évig itt lakott nálam,és egy évig is voltunk együtt.Összevesztünk az ő barátnőjén hogy én mennyire nem birom őt mert féltékeny a kapcsolatunkra és rosszat akar nekem folyton mert neki nincs senkije.És barátnőm a barátnőjét választotta,ide jött,minden cuccát elvitt és hazaköltözött.Szóval magyarul ő a barátnőjét választott helyettem.Át akar jönni megbeszélni és hogy vissza jön újra ide de nekem semmi kedvem nincs már hozzá.Szinte egyből itt hagyott,meg se akarta velem beszélni.Közben irja végig hogy mennyire szeret de aki szeret az nem tudja szerintem így otthagyni a másikat.Ti mit tennétek?23/F
2015. dec. 4. 06:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van.


Nem tudom, lehet összejönnék ismét vele, de nem engedném, hogy hozzám költözzön.

2015. dec. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Minden probléma miatt a költözést fogja bevetni, mint jó zsarolási módszert?
2015. dec. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ezt lehet hogy sarkosabban látom mint az előttem szólók. Igaz h felnőtt férfi vagyok de simán ott hagynám a barátnőm egy igaz barátért. Nő van ezer igaz barát egy kézen megszámolható...lehet h simán csak megunta a csajod hogy fikázod a barátját..
2015. dec. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ha elhagyott elhagyott, menjen.

Nem azt mondom, hogy ne legyen a barátnőjével együtt, de akkor keressen magának olyan pasit, akire a kedves barátnő is rábólint. Franc se szenvedne emiatt egy kapcsolatban.

2015. dec. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kérdésedből azt olvastam ki többek között, hogy választás elé állítottad őt. Ezért a barátnőjét választotta. Azt nem írtad, hogy mikor szakítottatok, szerintem az is fontos lenne. Bár én nem fogadnám vissza, ha választott, és eldobott téged, akkor hagyjon békén. Lehet, hogy csak azért akar újra összejönni veled, mert nincs hol laknia, vagy nálad kényelmesebb lenne. Te is megírtad, hogy nincs hozzá már kedved. Akkor mi a kérdés? A szakítás nehéz dolog, de inkább tovább kell lépni, mint újra ugyanabban a gödörben kikötni.
2015. dec. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Felejtős a csaj ha hosszú távon gondolkozol!
2015. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A felnőtt férfitől messze vagy 60%-os :)
2015. dec. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva nem, nem így kell egy konfliktust megoldani. Mérlegelj és ha úgy érzed szeretnél még vele lenni mert hiányzik, próbáljátok meg újra. De beszéljétek jól át a dolgot. Illene komolyabban vennie ha már ott lakott veled, mint rögtön elköltözni egy nézeteltérés miatt. Hozzáteszem még, hogy elég fontos pont egy párkapcsolatban, hogy mennyire kedveljük egymás barátait és azok minket. De persze nem a barátokkal élünk párkapcsolatban.
2015. dec. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen még beszélgetni? Elhagyta...hozzám nem jöhetne vissza az tuti. Ha csak ezért költözött, mindenért költözni fog....
2015. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!