Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezt jó ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt jó ötlet megcsinálnom, ha vissza akarom szerezni az exem? Ti hogy fogadnátok?

Figyelt kérdés

Ha az exetekkel úgy mentetek szét,hogy hirtelen felindulásból,nem megcsalás vagy egyéb dolog volt a háttérben,hanem az,hogy néhány helyzetet nem jól kezeltetek.Viszont még friss a szakítás és mindezek ellenére szeretnétek Őt.

Hogy fogadnál egy olyan videót,amit az exed feltölt youtube-ra, amiben a közös emlékeitek, képeitek mennének egy szép szám alatt, meg egy üzenet tőle,hogy újrakezdhetnétek és nagyon szeret?

Erre gondoltam, viszont nem tudom mennyire jó ötlet ez?Vagy ha nem is tölteném fel, privátban elküldeném neki.A szöveges részt nem tudom hogy oldjam meg, mit jó/illetve nem jó ilyenkor belefoglalni?Ehhez ha van ötletetek kérlek írjátok meg.

18L


2014. máj. 24. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kell ehhez jutub :D hívd el egy talira és dumáljatok a régiszépidőkröl és hopp ismét fogja a kezed.mire megcsinálod azt a videot 10 szer kibékültök ember :DDD
2014. máj. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem hinném:/ ő azt mondta,hogy idő kell míg lenyugszunk és talán azután rájövünk min kellene változtatni és megpróbálHATJUK.

De nem bírok várni, akarok bizonyítani,hogy nem kell ide 1-2 hónap vagy több idő,ha szeretjük egymást.

2014. máj. 24. 22:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen jó az ötlet, kreatív. Ha ez hidegen hagyja, akkor nem tudom, mit tehetnél még az ügy érdekében. Szerintem amúgy elég, ha csak neki küldöd, nem kell felrakni a youtube-ra.

Én a helyedben az összes létező pozitív, közösen megélt dolgot beleraknám, ami csak eszembe jut, egészen a megismerkedéstől kezdve. Mindent, ami felidézheti benne, milyen fontos vagy neki, hogy mennyire boldogok voltatok együtt. Sok sikert hozzá, drukkolok nektek :)

2014. máj. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

És azt is fogalmazzam meg a videóban,hogy tudom,hogy sok mindent én rontottam el, de rájöttem és helyre fogom hozni?Vagy ez fölösleges,és elég annyi,hogy még mindig nagyon szeretem?

2014. máj. 24. 22:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd végiggondolni. Voltak problémáitok, amiket nem old meg egy romantikus gesztus, az emlékük is túl friss lehet ahhoz, hogy egy videó kitörölje.
2014. máj. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!