Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szalagavató előtt vagy után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szalagavató előtt vagy után?

Figyelt kérdés

Most lesz a barátom szalagavatója szombaton, akivel két hónapja vagyunk együtt. Két hónapot vártam, reméltem hogy az érzéseim megváltoznak, de nem sikerült beleszeretnem. Már az sincs meg bennem ami az elején volt. Nem olyan jó vele lenni már, és találkozni sem igazán van kedvem vele. Meg kéne várnom a szalagavatót?

Meg vagyok rá hívva, tehát ha elmegyek, akkor megismerem az egész családját, és barátait. Viszont már megvette a jegyet, és elmondta nekik hogy megyek. Melyik lenne a rosszabb szerintetek? Szakítsak vele még a héten, és ne menjek el? Vagy várjam meg a szombatot és utána? Az nem lenne nagyon álszent? Ha elmennék? Mit gondoltok?

18L



2015. dec. 7. 19:37
1 2
 1/14 aladar12 ***** válasza:
100%

na ez aztán nehéz kérdés. alapból azt mondanám, hogy utána, de milyen hülyén néz ki, hogy "anya, apa, ő a barátnőm Julcsi", másnap meg szakítasz vele.

de inkább játssz be egy olyat, hogy reggel írsz neki, hogy lebetegedtél. ezután várj 1-2 napot és szakíts vele.

2015. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben. Igazából teljesen mindegy, sehogy sem fog örülni, de szerintem ne hazudj magadnak. Nem érdemes erőltetni. Minél előbb mondd meg neki és tedd hozzá, hogy elnézést kérsz de még talán időben vagy. Már nem most kezdted ezt érezni csak most jutottál el odáig hogy ez már biztos és nem fog változni. Sok szerencsét hozzá!
2015. dec. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

Mikor romlott el ennyire a világ, hogy előbb kezd el az ember járni valakivel, és csak utána szereti meg?


Ez olyan nonszensz kérdés számomra. Egy percig nem tudnék párkapcsolatban lenni olyasvalakivel, akibe nem vagyok szerelmes.


Bár biztos túl konzervatív vagyok ehhez...


19/L

2015. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az első barátom, szerintem rosszul értelmeztem az érzéseimet. Azt gondolom, hogy az tetszett meg a dologban, hogy ő többet érez irántam. Tudom hogy hiba volt, de itt most nem az a kérdés hogy szakítsak-e vele, hanem az, hogy mikor.
2015. dec. 7. 19:46
 5/14 anonim ***** válasza:

3: ez nem a világ romlása, feltételezem itt inkább randizgatásról volt szó, nem tényleges párkapcsolatról. 2 hónapról beszélünk, annyi idő alatt nem is ismeri meg teljesen. Sokan úgy kezdenek kapcsolatba, hogy "meglátom és meg szeretném ismerni" alapon, találkozgatnak, csókolóznak, szexelnek, és ezt már kapcsolatnak hívják. Mert hát, valahol az is. De azért nem feltétlenül csak az a járható út, hogy évekig barátkozunk, majd egyszer csak egymásba szerelmesedünk.


Engem ami érdekel, az az, hogy ez mióta felnőtt párkapcsolatok kategória? :D


Egyébként meg: én még a héten szakítanék vele. Jobb az, ha azt a jegyet odaadja inkább egy barátjának vagy plusz családtagnak, mintha hazudsz neki még napokig. A szüleinek beadhat akármilyen dumát, hogy miért nem mész, kellemetlen lesz, de ők alapból is miatta mennek a szalagavatóra nem miattad, elfelejtik. Tehát emiatt én nem aggódnék. Inkább egyből szakítanék, ne kelljen álmosollyal végigülni egy szalagavatót, ahol csak azt a srácot ismerem, akivel amúgy egy órán belül szakítani tervezek.

2015. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jah, amúgy 3, csak ha már annyira konzervatív vagy: nem csak, hogy szerelem nem volt a régi szép időkben párkapcsolat előtt, de ha jól rémlik, néhol még ma is divat, hogy előbb van az esküvő, és utána tudja csak meg a kedves párja nevét az ember. Ha már... Szerintem ez közel sem annyira vészes szcenárió.
2015. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért írtam ebbe a kategóriába, mert a tini kategóriában sokkal több a komolytalankodó, csak szórakozni vágyó válaszoló, én pedig bármennyire is viccesnek tűnik az egész helyzet, komolyan veszem ezt, mert tisztelem annyira a fiút hogy a legkisebb gondot okozzam neki, ha már elszúrtam azzal, hogy összejöttem vele. Egyébként szex még nem volt, két hónap nem túl sok.
2015. dec. 7. 19:53
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj el a szalagavatora, mondd hogy beteg vagy, ugy nem lesz rossz kedve az egesz szalagavaton es utana szakits, a csaladod rossz belekeverni
2015. dec. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szerintem se menj, az még rosszabb lenne

meg hiába sikerülne jól a szalagavatója, ha utána elrontaná a szakításotok

2015. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért kell azt mondani hogy beteg? Miért kell hazudozni?
2015. dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!