Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van értelme ennyire haragudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ennyire haragudni rá? Más is érzett így, hogyha valaki egy ideig "szerette" őt, de talált mást, akkor sosem szerette?

Figyelt kérdés

Nagyon nem tudom elfelejteni a haragomat iránta, mégis zavaros érzések jellemeznek inkább, mert én is barom voltam egy időszakban, ami miatt sokáig szüneteltünk, majd újraakartam kezdeni és ő is.

Mostmár nem akarom. A kérdés lényege az, hogy nem beszélek az vele régóta, közben nagyon gyakran gondolok rá, de undorral, mert értelmetlennek látom azt, hogy folyton szerelmet vallott nekem, és annyira kedves volt a végén is, minha az egész hamis lenne, amikor elhidegült tőlem, akkor is tette a szépet, amivel eléggé magához húzott, de az egész jópofizását, vallomásokat, s egyebet értelmetlennek tartom, mert utána elég rövid időn belül összejött valaki mással.

Nagyon furcsán érzem magam emiatt, így is elég gyerekesnek tartom, hogy ennyire foglalkoztat ez az egész, talán mert kevés igazán jó kapcsolatom volt, ezért is rettenetesen ellenszenves, amikor valaki lelkesít és tényleg beleélem magam.

Amiatt, hogy hazudott, úgy érzem mindta utálna, bár nem fejezett ki épp ilyesmit, de mintha ez lenne a paranoiás érzetem, és nem tudom, hogy viszonyulhatnék hozzá, mégis foglalkoztat ez a probléma.


2015. dec. 7. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen régóta nem beszéltek?
2015. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

elég régóta.

bár alapból olyan a természetem, hogy a nagyon régi barátaim rossz emlékeit is feltudom idézni.

az ő esetében furcsa, nem tudom, hogy érdemes-e, hogy haragudjak rá, mert a magam módján nekem is vannak hibáim.

2015. dec. 7. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!