Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tudok ilyenkor tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mateusz_14 kérdése:

Mit tudok ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátnőmmel 33 hónap után szétmentünk, elég vicces okok miatt, miután már kiderült, hogy emiatt nem is kellet volna, de a mai napig tart ez a folyamat. De én mindent megtudnék érte tenni amit szeretne. De csak akkor hajlandó ismét összejönni velem, ha összeköltözünk és 2-3 hónapig munkahelyem is lesz. Eddig nem igazán jöttek össze a munkahelyek és ilyen téren megértem, hiszen én is még komolyabb kapcsolatot szeretnék és én is szeretném az összeköltözést. Most beszélünk, hetente 2-3 alkalommal bemegyek a munkahelyére beszélgetni. Nem tudok és nem is akarok továbblépni rajta. Most azt mondja, hogy senki nem érdekli, egyedül szeretne lenni. Csak attól félek, ha meglátom mással nekem elborul az agyam. Voltatok már hasonló helyzetben? Mik a tapasztalatok, tanácsotok?



2015. dec. 8. 19:56
 1/8 anonim válasza:

Ha ő most tényleg egyedul akar lenni akkor ne eroltesd.

Ha meg meglátod mással legalább rájössz, hogy nem voltál neki olyan fontos mint te neki. És csak kifogás volt ez az "egyedulakaroklenni" dolog.

De hátha meggondolja magát és újra kezditek. :)

2015. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha azt mondod h mindent meg tudnál érte tenni akkor keress melot, nem olyan nehéz az, gyakorlatilag kinyitod az 1. ujságot ami a kezedbe akad és tuti lesz benne álláshirdetés és most gyakorlatilag ebböl a szempontbol nézve tökmindegy h milyen csak melo legyen, lehet az a legrosszabb is, ha már a lánnyal összejöttetek megint akkor utána válthatsz jobbra, 2-3 honapig megtartani? ha ez nem megy akkor mégse teszel meg érte mindent

amugy szerintem arra megy ki a dolog h egy stabil párt akar magának a lány, nem egy elzüllött/megbizhatatalan kisfiut

2015. dec. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy nézz ki lesz egy nemzetközi fuvaros munkám, aminek ő is örülne szerencsère. Egyébként én 19 vagy, ő meg 20.
2015. dec. 8. 20:22
 4/8 anonim ***** válasza:
hát amellett a munka mellett nem sokat vagytok együtt...
2015. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudd róla, hogy mivel jár, de ő így is vállalná. Max 2 hétig lennék oda egy huzamba, aztán 2-3-4 napok itthon.
2015. dec. 9. 11:17
 6/8 anonim ***** válasza:
nem beszolásnak mondom de az milyen kapcsolat?
2015. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az elején biztos nehéz, de ha építkezni akarunk egy idő után, csak pénzből lehet és nem szeretnék anyuci pici fia lenni, akinek mindent adnak. Saját önerőből.
2015. dec. 9. 20:09
 8/8 anonim ***** válasza:
ez mondjuk jogos!
2015. dec. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!