Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez micsoda? Ilyenkor lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez micsoda? Ilyenkor lehet valamit tenni a kapcsolatert?

Figyelt kérdés
Van egy lany akit egy kulfoldi kirandulason ismertem meg, es nagyon hamar joban lettunk, megertettuk egymast, hasonlit a humorunk, a termeszetunk... viszont amikor hazajottunk, 1 hettel utana meg elmentunk kozosen valahova, de utana alig beszelt velem, es vegul azt mondta hogy nem csinaltam semmit rosszul, de szerinte igy nem illenenk ossze... ezek utan eltelt 1 het, irtam neki, es visszairt, de most olyan kozombosen valaszol... mi tortenhetett?
2015. júl. 30. 01:46
 1/5 A kérdező kommentje:
# Masik fiut kizarhatjuo mert nem az az ismerkedos-nyitott tipus
2015. júl. 30. 02:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Meglehet, hogy nem all keszen egy kapcsolatra. Vagy csak fel. Lanyoknal csomoszor elofordul, hogy felnek belemenni egy kapcsolatba, meg ha legbelul szeretnek is. Foleg az ilyen tipusu csajoknal, akit te ismersz.
2015. júl. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
es el fog mulni a felelme? lehet ezt manipulalni? mit kene tenni?
2015. júl. 30. 12:54
 4/5 anonim ***** válasza:
a legfontosabb az, hogy legy vele kedves, es ha ugy erzed, mondd el neki, hogy te komolyan gondolod. nem eroltetni szeretned, de a te reszedrol nem csak baratsag van. a legjobb az lenne, ha tudnad, ő mit erez, nem igy van?
2015. júl. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szerintem baratsag csak nagyon kis ideig volt koztunk, azon a kirandulason mar fizikailag is "joba lettunk" es sztem ez is szamit ilyenkor nem?
2015. júl. 31. 02:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!