Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Párommal 3 évig voltunk együtt, mikor a nővérem, egyik barátjával megcsaltam őt többször is. Aztán ez kiderült, és kiraktam a lakásból.

Majd a volt barátom, próbálta rendbe hozni az egészet, de közben még összejárogattam ezzel a fiúval is. Aztán 2 hónap múlva kiraktam a fiút. És megpróbáltam rendbehozni a kapcsolatot. A következő 4 hónap nagyon jó volt, és úgy volt, hogy visszaköltözik. A Kislányom is nagyon várta már. Aztán egy nap nem vette fel többet a telefont, és nem válaszolt az üzenetekre. Felhívtam az édesanyját is, azt mondta elment az országból, mert kapott egy jó állás ajánlatot. Miattunk sokszor lemondta a külföldi lehetőségeit, mert mi nem akartunk menni vele. De most, hirtelen elment, eltelt 1 hónap és nem tudom mi van vele. Miért csinálta ezt?



2015. dec. 16. 15:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a történetedet. Többször megcsaltad a párodat, aztán még te raktad őt ki?
2015. dec. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért mert még mindég bántja, hogy félrekeféltél, aztán pedig te dobtad ki őt.
2015. dec. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

jól tette én is ezt tettem volna a helyében...

elutasítja a jó lehetőségeket egy r1b4nc miatt, most végre megjött az esze...gratulálok neki, remélhetőleg végre talál egy normális lányt magának :)

te meg főlj a saját levedben, edd meg amit főztél...


22F

2015. dec. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Igen kiraktam, mert nagyon sokat veszekedtünk előtte, mert nem tudtam elszámolni az időmmel.


Azt mondta túl tette rajta magát...

2015. dec. 16. 15:28
 5/32 A kérdező kommentje:
Minden héten ott volt nálunk 4-5 napot, és mindennap szeretkeztünk... azt mondta szeret, akkor, hogy tud csak így elhagyni bennünket?
2015. dec. 16. 15:29
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

végre rajtad is túl tette magát, vagy épp most teszi :)

szerintem mindkettőtöknek jobb így, ha közös a gyerek akkor neki rossz :S


22F

2015. dec. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy az elejétől erre készült, hogy éreztesse veled is amit ő átélt, azt a fájdalmat...

lehet bosszút akart állni rajtad...

a bosszút nem támogatom, de jobb nektek így, hogy vége...

2015. dec. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Nem a gyerek nem közös, de 3 évig a sajátjaként nevelte, sőt a gyerek is őt tekinti apjának, tudom, hogy nagy butaságot csináltam, és próbáltam rendbehozni, megtettem mindent neki, amit kért.

Mondjuk, mikor akart erről beszélni, én mindig elutasítottam, hogy én ezen már túltettem magam. És folytassuk az életünket.

2015. dec. 16. 15:32
 9/32 anonim ***** válasza:
Maximum a szexet szerette, de téged nem igazán, és jobb is neki nélküled.
2015. dec. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Mitől lenne jobb? Őszintén, én nagyon szeretem őt, és a lányom is. Minden este sírok miatta.
2015. dec. 16. 15:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!