Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Pár hónapja költöztünk össze a párommal, de úgy tűnik nem alakult minden fényesen. Rengeteget veszekszünk, bevallom én is hibás vagyok, de sokszor ő is megsértődik, azt mondja hagyjam békén, fogjam be és nekem fogalmam sincs pontosan mi baja. Máskor minden rendben, boldogok vagyunk szeretjük egymást aztán egyszer csak ez lesz...:( Tudom, hogy kettőn áll a vásár, de egyszerűen úgy érzem hamarosan valamelyikünk ki fogja mondani, hogy vége. Én folyton attól rettegek, hogy megcsal, vagy már nem szeret és meg fog csalni és azt nem akarom megvárni. Viszont így mégis nehéz, hogy együtt lakunk, egymáshoz jövünk haza, nekem itt van az összes cuccom. Mindig én könyörgök neki, de egyszerűen fogalmam sincs, hogyan foghatnám magam és mehetnék el. Tudom kicsit furán hangzik, de attól tartok, hogy nem lennék képes magam elszánni. Van hova mennem, a szüleim mondták, hogy bármikor visszajöhetek, mivel nagyon csúnyán váltunk el mikor elköltöztem....Még bőröndöm sincs amibe a ruháimat belepakolhatnám.:( A szüleimtől meg pont a fent említett dolog miatt nem merek segítséget kérni...De néha már úgy érzem teljesen értelmetlen ez a dolog, hogy már nem is szeret igazán :( Meg egyszerűen ha úgy döntök szakítunk, akkor hogyan közöljem vele? Hogyan lesz ezután? Nagyon félek és nem tudom mit tegyek, kérlek segítsetek.:(

Köszönöm.



2015. dec. 16. 16:29
 1/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Még bőröndöd sincs?Vegyél egyet!Tudod,bolt...Ahol tàskàkat àrulnak...

Ha màr együtt élsz valakivel,gondolom felnőtt vagy. Munka-->albélet-->önàllò élet...

Szakîtàs: Nem akarok veled élni,nem jò veled. Èld az életed,mert nem èrtjük meg egymâst.

2015. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Valószínűleg stresszel valami miatt, ami lehet a munkahely is. Amikor minden rendben, akkor kérdezd meg mi bántja, tudsz-e rajta segíteni, és akkor kell egymással foglalkoznotok, közös programot találni minél sűrűbben (pl én egy jó masszásért sosem haragudtam meg a páromra :). Ha morcos, akkor csak hagyd békén, ahogy kéri, ne szítsd a tüzet. Igazából sok oka lehet a stresszre, lehet az új környezet, új életmód, nem szabad egyből a megcsalásra gondolni. Sok szerencsét!
2015. dec. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) igen, gyakran fáradt, főleg most, év vége felé csak nekem rosszul esik akkor is hogy így viselkedik velem :(
2015. dec. 16. 18:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt tulcicomazni. Ha mar nem akarsz vele lenni, akkor megmondod hogy vege es segitsen hazakoltozni. Ha uriember ugyis hazavisz, foleg hogy a cuccaid sem maguktol kerultek oda ahol most vannak. Ha meg nem segit hazaviszed a cuccaidat ketszerre vagy harmadszorra, de nem ertem ne segitene... gondolom annyi eszed csak volt, hogy nem egy idiotaval koltoztel ossze.
2015. dec. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ez most relativ, hogy mivagy ki az idióta...szerintem nem segítene. Meg nem is a tárgyi dolgokról van szó. Jó persze azokról is. Lehet hülyén hangzik, de nem túl szép dolog karácsony előtt szakítani...ugyanakkor nem akarom az ünnepeket is feszültségben tölteni, bár ezek a boldog-boldogtalan periódusok kétnaponta váltják egymást.
2015. dec. 16. 19:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor egeszsegedre. Halogasd amig egyszer csak teherbe nem esel, akkor meg mar azert nem fogsz szakitani. Amen.
2015. dec. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!Kitartást sorstársam :)

Ugyanebben a cipőben voltam,annyi finomsággal,hogy engem nem igazán akartak visszafogadni a szüleim és én másfél évig éltem élettársi viszonyban.Egy nap félre tettem az érzelmeket,közöltem a barátommal,hogy nekem így nem megy.Megbeszéltük,hogy 2 hétig költözöm addig maradnak ott még dolgaim.(ebből másfél hónap lett és egy jó kis szeretői viszony,jobban elvoltunk,mint előtte...).

Egyszer csak beállitottam a szüleimhez és finoman közöltem,hogy de bizony vissza kell jönnöm,pár hónapra,míg össze nem szedem magam. Rá egy héttel 2 hátizsaknyi és egy szatyornyi cuccal érkeztem.Itt már nem volt mese,vissza vettem a régi szobám.Azóta kibékültünk és még tuti maradok legalább egy évig,mert nagyon jól elvagyunk :)


Remélem tanulságos számodra.

Nyugi ,megoldódik.. :) légy határozott és bátor.Ne hagyd magad!


Sok sikert és tényleg kitartást ehhez!(tudom mennyire nehéz...)

2015. dec. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon örülök, hogy neketek megoldódott a kapcsolatotok :) sajnos szwrintem az én esetembe nem lesz ilyen egyszerű a dolog, mivel a párom, ha különköltözünk nem is akar együtt maradni....azért még nem adom fel, abban bízok, hogy jön valami "intő jel"ami megadja a végleges választ
2015. dec. 20. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!