Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek vissza tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vissza tudnám hódítani?

Figyelt kérdés

Röviden tömören megpróbálom leírni

Majdnem 3 évig voltunk együtt aztán történtek rossz dolgok és 3 nap alatt "szerelmes" lett másba.

Én ezt azzal magyaráznám hogy a régi önmagamnak árnyéka sem vagyok már elhíztam fel adtam a hobbijaimat és célok nélkül éltem eddig életem.

Az uj párja eddig mindent megadott neki amit én soha. pl sosem voltunk igazán randizni.

Tudom elég hülyén hangzik de szeretem és nem adnám ezt a majdnem 3 évet semmiért.

Szerintetek ha a régi önmagam egy jobb kiadásává tudnék válni lehetne esélyem?

Jelenleg nem beszélünk, mert még eléggé mélyen érint a dolog és nem szeretnék a szemében szánalmasnak és gyengének tűnni mert sosem voltam az.

Most össze vagyok törve de már kezdem joan érezni magam.

írtam egy listát amin szerintem változtani kellene és elkezdtem edzeni. Szerintetek ha mindent megcsinálok és egy pár hónap múlva elhívom egy baráti beszélgetésre azután még egyre és mégegyre lehet esélyem arra hogy újra belém szeressen?

zerintem ennyi idő nem múlik el senkiben nyomtalanul. Előre is köszönöm!



2015. dec. 20. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Az igaz h nem múlik el nyomtalanul...hát azóta mit tudsz róla? szerinted benne lenne ha találkoztok?
2015. dec. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát a dolog éppen most egy hetes. De előtte már edzettem. Annyit tudok róla hogy perpillanat mással van de én úgy gondolom ez nem lehet igazi szerelem 3 nap alatt.

Szerintem benne lenne mert nagyon jó arátok lettünk amíg együtt voltunk.

De egyenlőre amíg nem változtam emg nagyságrendileg addig nem igen szeretnék találkozni vele.

2015. dec. 20. 22:39
 3/9 A kérdező kommentje:

Megzeretném neki mutatni hogy ha kell bármire képes vagyok érte és ezzel magamnak is jót teszek mert fejlődöm.

Mikor utoljára személyesen beszéltem vele egy kis hiszti után annyit mondtam neki, hogy higgye el azt, hogy egyszer még az enyém lesz.

Ő mosolygott egyet és azt mondta legyen úgy.

2015. dec. 20. 22:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hagyd annyiban. Önző, érzéketlen p1csa aki csak magára gondolt, a te érzéseiddel egy picit sem törődve.
2015. dec. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez akár mind igaz is lehet. De kire nem? KI az aki a saját boldogságát oda adná egy rég kihűlt kapcsolaárt amiben a férfi nem volt társ.

El tudnám fogadni a véleményedet teljesen abban az esetben ha tudnám hogy mindent megtettem, de sajnps nem így van sokszor én voltam az önző és ez ki jött később ezért van most ez.

2015. dec. 20. 23:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Láthatóan ő sem tett meg mindent, akkor miért is akarsz erőlködni pontosan?

A napnál is világosabb, hogy nem szeret és ezen nem egy kisebb has fog változtatni.

2015. dec. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

mert úgy gondolom, hogy ennyit megérdemel ez a 3 év

ha nem lesz rá vevő akkor hagyom az egészet. de így küzdés nélkül nem fogom feladni.

Mindig két végén égettem a gyertyát kicsit szeretnék már lelassulni.

2015. dec. 21. 00:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Akiért küzdeni kell, nem éri meg a fáradtságot! Ugyanis 3 éve volt, hogy elfogadjon olyannak amilyen vagy!


Rendben, küzdesz érte! Kondizol, randizni viszed... AZ TE LENNÉL? Mert szerintem csak meg akarnál felelni neki! Utána meg azért kerülsz lapátra, mert hanyagolod és mindig a konditeremben lógsz! Szerintem sem éri meg az a nő a fáradtságot, aki 3 évet követően ilyen hamar beleáll egy másik kapcsolatba.


Nálam 9 év után gondolta úgy, hogy szakít. Kidobott és 1-2 héten belül mással volt. Megdöglöttem a fájdalomtól, mert szerelmes voltam belé, de kibírtam, hogy megalázzam magam azzal, hogy azt bizonygassam, érte bármit megtennék. Ettől csak még jobban nyeregbe érezné magát és élne vissza a helyzettel. Ő a másikat szereti, Ő kellett neki, hát megkapta. De eljő egy reggel, amikor legurul egy könnycsepp az arcán, amiért nem bízott a közös jövőnkben. Ez így lesz a Te exeddel kapcsolatban is!


Én azt mondom neked, hogy amiket felírtál magadnak TELJESÍTSD: legyenek álmaid, céljaid. Eddz ha igényled, mozogj sokat. Járj társaságba, mozizz, egyél jókat és sokkal különlegesebb ember is akadhat a horogra, mint egy olyan csaj, aki kidobott és 3 nap alatt bepasizott. (egyrészt lehet, hogy már alattad is szűrték a levet, másrészt rohadtul megviselhette a szakítás, ha ennyi idő kellett neki egy másik pasihoz). Más még az alsóját sem cseréli le ennyi idő alatt! Fel a fejjel és ne hunyászkodj meg, mert bár Te sem vagy tökéletes, neked van esélyed változtatni a hibáidon - annak a csajnak meg nincs!

2016. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most így kicivel később már én is jobban átlátom a helyzetet és nem fogok erőlködni miatta, nem akarok egy olyan jövőben élni amit elképzeltem magamnak mert van elég dolgom a jelenben is a listámat már élig meddig teljesítettem, szereztem egy remek állást fogytam hat kilót és oda figyelek magamra jövőhéten már lehet randira is hívok egy lányt, mikor ezt a kérdést kiírtm nagyon elvoltam keseredve de kezdek tovább lépni. Ha pedig a véletlen egyszer úgyhozná hogy összefutok vele netán szingli lesz nekem meg nem lesz senkim újra megpróbálom, de nem azért hogy valamit bizonyítsak valakinek ilyen vagyok szeretem és ezt tudom hogy nem fog nyomtlanul elmúlni időnként majd visszatérek ide helyzetet jelenteni.
2016. jan. 2. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!