Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a párom a napokban, mert "elfáradt. " Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A párommal 1 évig voltunk együtt,nagyon szerettem(szeretem),de tegnap szakított velem arra hivatkozva,hogy belefáradt a kishitűségembe, hogy nem becsülöm magam és hogy erről győzködjön. Mindig önbizalomhiányos voltam,amit az előző párom tetézett és a mai napig ennek a betege voltam/vagyok.

Nagyon szerelmes vagyok és utálom magam,hogy ekkorát hibáztam. Azt mondta a sok győzködés közepette kiszeretett belőlem,de sajnálja,hogy pont most rúgott belém.

Mit tegyek? Mit tanácsoltok?

L/24

f/25



2015. dec. 21. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

jól döntött, egy önbizalom hiányos férfi pátyolgatása rengeteg energiát emészt fel, ráadásul negatív hatással is van a minden napi életre.

fejezd be az önsajnáltatást, és állj a talpadra.

felesleges a múlton sóvárogni, mert abból sok erőt nem merítesz, csak egyre inkább lejjebb süllyedsz a trutyiba.

2015. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kamu duma. Talált egy nálad jobban kinéző pasit.
2015. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Bocsánat,lehet nem voltam egyértelmű, én vagyok a lány.

A barátom volt aki szakított velem ezek miatt.

2015. dec. 21. 19:26
 4/13 rrrrrreennnnn ***** válasza:
64%

Jòl tette.Nem csodàlkozom rajta. Bebizonyìtotta,hogy szeret,mert egy évig ezt csinàlta.A tőle telhetőt megtette. De ő kapcsolatot akart,nem gyereket,akit pàtyolgat és nem akart tovàbb a pszichològusod lenni. Tudod mennyi energiàt emészt ez fel? Rengeteget.

Elàrulom,én eddig sem csinàltam volna. Sem időm,sem kedvem az ilyesmihez. Következő kapcsolatodba akkor kezdj,ha rendben vagy magaddal. Amennyiben nem megy,keress fel szakembert,de senkire ne rakj ekkora terhet.

2015. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha komoly kapcsolat volt, akkor nem kellett volna ezt tegye veled a csaj.

Sajnos azt a hibát követtem el kétszer is, hogy számomra komolynak hitt kapcsolatokban a teljesen normális, de általam megértett nehéz helyzetekben próbáltam lelkileg biztos támaszt nyújtani páromnak, helyzet, amelyet éppen a nyomulós anyja okozott neki, saját elmondása szerint is. Az volt a vicces, hogy közben az anyja beszervezett neki egy másik csajt, aki szintén elhívott a bulijainkra, a fiacskája pedig hitt neki ;) - ezért "érdemes volt" küzdenem.

2015. dec. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Energiavámpír is lehetsz, a tudtod nélkül. Ebbe fáradhatott bele. Az önbizalom hiánya csak egy dolog, önmagában nem fárasztó. De köze lehet az "energiavámpírság" kialakulásához.
2015. dec. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy ellehet abban fáradni ha sokat magyarázod valakinek,hogy " de igen,jó vagy,téged választottalak" oké, elszúrtam és hatalmas hülyének érzem magam. Lelkiismeret furdalásom van.
2015. dec. 21. 20:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha kiszeretett belőled, akkor nem tehetsz semmit. Végezz önfejlesztést, próbáld növelni az önbizalmadat, hogy legközelebb ne járj így.
2015. dec. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
páromnak nő hív férfit fordítva nem:)
2015. dec. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Fruzs33 ***** válasza:
Figyelj, ez jó kifogásnak sose rossz,hogy kiszeretett belőled. Én is nagy önbizalomhiánnyal küszködöm...de mivel szeret engem a pasim,már mi is majdnem egy éve együtt vagyunk 4 nap híján,de azt mondta,hogy engem annyira szeret,hogy engem soha nem hagyna el...lehet,hogy akkor nem szeretett annyira a barátod. De ha ez vígasztalna,akkor menj el egy pszihológust keress fel,vagy növeld az önbizalmad pár cd-vel,mivel manapság vannak olyan cd-k amivel növelheted,adj időt magadnak. És ha van egy kis önbizalmad kérd meg,hogy kezdjétek újra,és ha tényleg szeret még akkor újra együtt lesztek..csak próbáld meg,lehet,hogy beválik majd.
2015. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!