Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm szakított, semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakított, semmi veszekedés, csak úgy. Kicsit furcsa nekem, főleg ahogy viselkedett az egész idő alatt. Ti mit gondoltok? Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, barátnőm 23. a tegnapi nap folyamán szakított velem arra hivatkozva, h nem érzi bennem azt a plusszt amitől ezt tovább folytathatnánk. kérdeztem tőle, h akkor miért simogatta 1 héttel ezelőtt mikor találkoztunk a kezemet egész végig, miért ugrik a nyakamba ha találkozunk, főleg az utóbbi időben. azt mondja h szeret nagyon, csak nem szerelmes, és azért tesz ilyeneket. igen, a kapcsolatunk elején távolságtartó volt, de aztán nyár óta megváltozott a felém való viselkedése, és ahogy mondta az érzései is. azt is mondta, h nem akar kihasználni engem, mert igazából senkije sincs,én vagyok az egyetlen ember aki ilyen közel áll hozzá, és nem akarja azt, h csak azért legyen velem, mert nem akar egyedül maradni. plusz, h ő 1 év múlva megszerzi az MSC diplomát és kilép az életbe és, h rám nem lehet számítani mint önálló ember (szóval igazából az élettapasztalattal van itt probléma, tudom). máskor is volt már erről a szerelem dologról szó, de valahogy mindig megpróbáltam "rávezetni" valamire, hogy biztos amiatt érzi azt amit (pl stresszes meló - gyakornok volt), de most átbeszéltük rendesen. igazából ő már 11 éve kolis, és sokkal tapasztaltabb az életben mint én... nem azt mondom, h nem vagyok elég érett, de élettapasztalom az biztos nincs annyi mint neki, és ő ezt is felhozta váló oknak. pedig mondta h nagyon sokat változtam a javamra (pl kezdem elhagyni a lustaságomat, nagyon nehéz dolog, de igyekszem) tényleg olyan dolgokban változtam amitől komolyabbnak, felnőttebbnek érzem magam és emiatt hálás is vagyok neki, mert ő volt a húzóerő, akármennyire is ciki ezt kimondani. aztán volt, h elmegyek, felálltunk, erre végig a kezemet simogatta meg fogdosta, aztán fel is hozta egy idő mulva, h "látod már megint ezt csinálom"... aztán visszaültünk beszélgettünk, átölelt, megint el akartam menni egy jó hosszú beszélgetés után, akkor is ugyanez történt (kézfogás, simogatás, még a szemöldököm közti részt is kiszedte :D igen tudom lehet semmiség de nekem olyan fura volt)


aztán volt szó még arról is , h mi lesz ha újra találkozunk 5 év múlva, ő meg kétségbeesett fejjel megkérdezte, h én nem is akarok vele találkozni? mert h tudja h fura meg minden de ő továbbra szeretné velem tartani a kapcsolatot, de rám bízza mennyi idő kell nekem, h "elfelejtsem" őt mint párt.


szóval nekem kicsit fura, h szakítani akar, de a testbeszédével nem ezt mutatja, mintha nem akarna elveszteni, de közbe mégis ezt mondja. az én sejtésem az, h ha több élettapasztalatom lenne akkor nem történt volna meg ez, mert tényleg nagyon, de nagyon jó kapcsolatunk volt, mindig megbeszéltünk mindent, soha nem volt komoly veszekedésünk, közel is kerültünk egymáshoz, olyan témákról is beszélgettünk amit nem beszélsz meg csak úgy bárkivel. 1 év 3 hónapig voltunk együtt.


szóval mit gondoltok? tudom jöttök majd a "szard le, lesz más" szöveggel, igen próbálom ezt tenni :) de tényleg nagyon megszerettem, nagyon rendes ember és nagyon korrekt volt az egész beszélgetésünk, mint ahogy általában a kapcsolatunkban is ha valami probléma volt, és nem tudom, h most ő a bizonytalan kis "hülye" vagy tényleg így gondolja? én még arra is tippelek ,h a végén ő szeretne majd visszajönni hozzám, na mindegy nem akarok fals reményeket táplálni vele szembe mert csak rosszabb lesz.



2014. febr. 23. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs, de ő egy hülye p*csa, aki nem tudja mit akar, te meg kicsit életképtelen vagy. (Kiszedi a szemöldököd? Wtf?)
2014. febr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megfogja a kezedet, átölel? Szex volt köztetek? Amúgy semmi extra, akar magának valami komolyabbat, téged meg felrakott a polcra. Jó taktika, ha nem keresed és nagy ívben tojsz rá. Tudom nehéz, de csak így kaphatod esetleg vissza.
2014. febr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne tartsd vele a kapcsolatot,jöjjön rá,hogy mit veszített..keressen ő,ha akar valamit,elvégre ő szakított veled.Sztem is csak talonban akar tartani,és ha majd nem talál jobbat nálad idővel,akkor vissza fogja magát könyörögni..Persze ez csak egy tipp,de lehet így lesz.
2014. febr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
második-harmadik: nem nem volt szex, és igen én is erre gondolok, h nem kell keresnem és jobb lesz a dolog, főleg h így rájön mit vesztett, aztán meg ki tudja mi lesz.
2014. febr. 23. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!