Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet vele szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet vele szakítani?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már sokan kérdezték, de most én is megteszem. Hosszú ideje együtt vagyok a jelenlegi párommal, nem arról van szó, hogy nem szeretem,de már nem ugyanaz minden köztünk. Én megismerkedtem valakivel, nem csaltam meg vele és nem is akarom. Viszont én már többször próbáltam szakítani a párommal, de nem tudok. Akárhányszor elhatározom magamat, mindig megakadályoz.Elmondom mi a gond, jól összeveszünk én elkezdek pakolni ő jön és lefog, nem hagy mozdulni, csak akkor ha már megígértem, hogy nem megyek sehova,nem pakolok tovább és vele maradok.Abban sem vagyok biztos, hogy ha megcsalnám akkor hagyna kilépni a kapcsolatból, vagy szakítana velem. Mit tegyek? Köszönöm a segítő válaszokat

2015. dec. 22. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább a rendőrségnek meséld el!
2015. dec. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Most komolyan azt gondolja, hogy erőszakkal ott tarthat? És akkor ha nem mersz elmenni, akkor az úgy jó? Nagyon beteg emberek vannak. Szerintem szólj a szüleidnek, barátnoknak vagy a rendőrségnek. Vagy pakolj össze akkor amikor nincs otthon.
2015. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem egy erőszakos pasi, soha nem ütne meg, vagy ilyesmi, de amikor szakítani akarok, vagy csak azt, hogy tartsunk szünetet, mert kell egy kiss tér nekem akkor, mindig ezt csinálja velem.
2015. dec. 22. 18:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De miért engedsz neki? Ha nem mersz nemet mondani, akkor erőszakos, ne szépítsd! Ha meg nem erőszakos, akkor megmondod, hogy engedjen el, ez már nem jön be és kész.
2015. dec. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kell ilyen csaj akit bezárok a szekrénybe!!!

Ennyire idiota nem lehetsz!!!Ez már a rendörségre tartozna ha szólnál végre nekik!!

Ha máskepp nem megy akkor amikor nincs ott akkor elszöksz és messzire elkerülöd!

2015. dec. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fogadok nincs hova menned ugye?

pribit is ithatsz

2015. dec. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ha komolyan gondolod, és nem csak azt várod, hogy visszatartson:


utólag mondd meg neki. addig költözz, míg nincs otthon.

2015. dec. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lelépsz akkor, amikor nincs ott, hagysz egy üzenetet, kész. Ez is erőszak, vedd észre.
2015. dec. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írok ide vmi hogy figyelemmel kísérhessem a végkifejletet és a további hozzászólásokat !
2015. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!