Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megcsaltam a párom. Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom. Nagyon rosszul érzem magam az miatt hogy tudom először szakítani kellett volna és semmi nem mentség. Ennek ellenére miért nem tudok vele szakítani?

Figyelt kérdés
érzem is és tudom ,hogy nem igazi a kapcsolat és változtatni kellene :(

2015. júl. 27. 08:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezzel én is pont ugyanígy vagyok. Semmi akadálya nem lenne, de mégsem tudok. Mennyi ideje vagytok együtt?
2015. júl. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
6 éve ti?
2015. júl. 27. 10:45
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Leírhatod a helyzetet, ha akarod...


De miért kell félrekúrni?! Semmi gerinc nincs benned, ember?! Miért kell így hátba szúrni valakit, akit elvileg szeretsz, vagy szerettél?! Hogy vagy erre képes?

2015. júl. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Mi 7 éve.
2015. júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Először is, gondold végig mit szeretnél? Szereted azt az embert akivel megcsaltad a párod? Ő felvállalna téged?

Az a gond szerintem, hogy bizonytalan vagy az érzéseidben.

2015. júl. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen ez a baj h bizonytalan vagyok :(
2015. júl. 27. 12:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Ideje elenne tiszta vodkát tölteni a pohárba.

Mondd el neki, ami történt, mondd el neki, miért történt, aztán beszéljétek meg, ki mit akar az élettől.

Ha nem megy, nem gond, van ilyen, de egy másik ember idejét rabolni az vérg*ciség.

2015. júl. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Aki Aki válasza:
100%
Én 11 évig voltam együtt egy lánnyal aki ugyanezt csinálta és addig velem volt amíg szerelmes nem lett egy másik paliba..... Azt mondta, azért nem szakított mert bizonytalan volt. De igazából csak gyáva szar. Ti pont ilyenek vagytok.
2015. aug. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden nő így kezd új kapcsolatot, hogy előtte szétxarja az előzőt? :)
2018. márc. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!