Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk, de rettenetesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, de rettenetesen hiányzik. Ráírhatok karácsony alkalmából, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
2,5 évig voltunk együtt, egy hónapja lett vége. 2 hete beszéltünk utoljára. Rettenetesen hiányzik, minden gondolatom csak körülötte forog. Az ünnepek ezen csak rontanak. Szeretném felhívni, hallani a hangját. Vagy csak írni neki, hogy boldog karácsonyt. Vagy akármit. Rossz ötlet?
2015. dec. 26. 12:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok?
2015. dec. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd fel ha így érzed.
2015. dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ... Attól, hogy hogyan váltatok el, miért szakítottatok, hogy te hiányzol-e neki, hogy őt mennyire viselte meg a szakítás, hogy túl van-e rajta... Te ismered jobban, neked kell tudni, érezni, hogy mi a helyzet vele. Önös érdekből semmiképp se írj rá, csak ha úgy érzed, hogy ő is ezt szeretné, és nem tépnéd fel ezzel a sebeit.
2015. dec. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ő kérte, hogy legyen vége. 2,5 évig tartott a se veled, se nélküled. És elege lett. Azt kérte, ne keressem. De olyan nagyon hiányzik. Annyira szeretném hallani a hangját.
2015. dec. 26. 12:34
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor ne hívd fel. Probald meg elterelni a figyelmed. Csak rosszabb lesz ha beszeltek.
2015. dec. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt kérte, hogy ne keresd, akkor tényleg ne tedd. El fog múlni, hidd el, csak idő kell hozzá.
2015. dec. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
én tavaly pont ilyen szituban voltam, és ráírtam. nem lett tőle jobb sőt! inkább légy erős, csak egy pillanatnyi boldogság lesz, hogy hallod a hangját, de utána marad a csalódás, a hiánya...
2015. dec. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
vannak ismerőseim, akik felhivogatták egymást utána még egy ideig. de könnyebé tényleg nem teszi, csak a közös multat akarod jelenné tenni általa, de pillanatnyilag nincs közös jelenetek. ha viszont kérte, akkor ne. mi történne , vagy nem isi ir vissza és még rosszabb lesz, vagy ir egy-két semleges mondatot.
2015. dec. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Szia! Mintha csak én írtam volna a kérdést, mi is 2,5 évig voltunk együtt, és kb.1 hónapja szakítottunk... a különbség annyi, hogy én szakítottam vele (nem azért mert nem szerettem, megcsalás sem volt, csak sajnos elég hirtelen természet vagyok, és egy nagy vita hevében mondtam...tudom,barom vagyok de ez már más kérdés) És nekem is nagyon hiányzik, és igen, most Karácsonykor nekem is rosszabb...

A lényeg, hogy bár 2 nap késéssel,de Ő írt a szülinapomra, én pedig egy kis hezitálás után írtam Neki Karácsonyra, amire válaszolt is,igaz,röviden,kedvesen,de amúgy nem érdeklődött felőlem meg semmi...nem ismerlek, de ha egy kicsit is hasonlítunk, akkor készülj fel, hogy fájni fog,hogy válaszol(persze örül is az ember), mert utána várja hogy húúú visszaírt, akkor lehet hogy még fog írni stb...én 2napja erre várok :)

2015. dec. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Inkább ne! Főleg így, hogy kérte ne keresd! Majd ha ő keres akkor! Én is így vagyok ezzel, bár nálunk csak 1 év volt, 2 hónapja szakítottunk. én írtam pár mondatot neki, visszaírt. még egyszer írtam neki, azóta semmi válasz :) Ilyenkor már nincs értelme írni. 28/f
2015. dec. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!