Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogy viselkednétek, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselkednétek, mit mondanátok ilyen szituációban? Lányok, fiúk egyaránt

Figyelt kérdés
Az utcán összetalálkozol az exeddel meg a párjával. Persze pár szót fogsz váltani vele, ha nem sietsz. Megkérdezné, hogy hogy vagy, mi újság? (nem azt válaszolnád gondolom , hogy nagyon jól vagyok, miután dobtál!), mert ez mindkettőtökre nézve bunkó viselkedés lenne.
2015. dec. 26. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki a francot érdekel az exem? Pláne egy új nővel.
2015. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem beszelek meg egy mondatot se exszekkel. Ilyen egyszeru. Barmit mondasz, valakinek problema lesz.

N

2015. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem váltok több szót annál, hogy: heló.

Nem keletkezik szituáció.

2015. dec. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

semmi különöset, a szokásos "jól vagyok, köszi, meg valami aktuális sablon- nagyban tanulok a vizsgáimra stb.. és te?"

nem kell túlspilázni.. de alapvetően én nem szeretek "jóban maradni" az exekkel, a köszönés bőven elég

2015. dec. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1. ki mondta hogy csak új nővel? én férfi vagyok :) De ha nem beszéltek olyan dolgokról, mér lenne bárkinek is kellemtlensége... nem értem. Én biztos hétköznapi témába váltanék pár szót.
2015. dec. 26. 18:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, mennyire friss a szakítás.

Régi-régi kapcsolatnál nálam az alaphelyzet: úgy beszélek vele, mint bármelyik régi, de nem túl szoros barátságban lévő ismerőssel. Udvariasan, kedvesen, lazán, felszínesen.

2015. dec. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem beszelnek vele :)
2015. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én biztos szét verném a srác fejét sajnos még mindig szerelmes vagyok az exembe
2015. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

6-s: Én is így beszélnék, barátságosan. 2 hónapja szakítottunk. de még nem találkoztunk..


8. én is még szerelmes vagyok, vagyis inkább nagyon hiányzik. Már kapcsolatba van, ill.ez van neki kiírva. Én nem verném szét a pasi fejét, ha megtalálta a boldogságot, nincs jogom beleszólni. meg szerintem az nem lenne férfias viselkedés :)

2015. dec. 26. 20:17
 10/11 anonim ***** válasza:

6. vagyok.

Azért nektek még friss a szakítás, meg még kötődsz hozzá. Készülj rá, hogy rossz lesz újra találkozni, nem biztos, hogy laza tudsz maradni. Ha igen, minden elismerésem.

2015. dec. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!