Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti egy lány barátnőjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti egy lány barátnőjeként (aki egy fiút elutasított) miért viselkednétek így a fiúval szemben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy próbálkoztam egy lánynál, aki elutasított engem (többször is, de mindig bejelentkezett nálam). Kértem, hogy ha ez a döntése, akkor szakítsunk meg minden kapcsolatot, mert nekem ez így nem jó. Már több hónapja nem beszéltünk (egyszer tényleg végleg eltűnt), de amikor egy jó barátnőjével találkozok, az mindig nagyon zavarban van. Miért lehet ez?


Én magamból indulok ki, hogy ha egy haveromnál próbálkozna egy csaj, akit a haverom lehúz, hogy neki abszolút nem kell, akkor engem sem érdekelne. Viszont ha az lenne a téma a haverom részéről, hogy mennyire rossz, hogy nincs semmi (lelkizés), akkor lehet zavarban lennék a csaj előtt. Ti hogy viselkednétek egy ilyen szituációban lányok? Vagy önmagában attól is zavarban lennétek, hogy tudjátok, hogy én odavagyok a barátnőtökért vagy csak szívatott engem?


2015. dec. 14. 21:51
 1/2 Caerus ***** válasza:
Nem biztos, hogy van összefüggés, lehet azért is zavarban előtted mert tetszel neki.
2015. dec. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A barátnőnek van pasija és idősebb is tőlem közel 10 évvel
2015. dec. 14. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!