Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kidobjátok az ex-etek holmijait?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobjátok az ex-etek holmijait?

Figyelt kérdés

Azokra a dolgokra gondolok, amiket tőle kaptatok. Nehéz időszakhoz ért a kapcsolatom, már nagyon sokadszorra. Talán most tényleg vége lesz. Elgondolkoztam, hogy mit tudnék csinálni a sok holmival, képpel és egyebekkel.


Mit csináljak?



2015. dec. 27. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
A holmitól függ. Ruhadarabot, kiegészítőt, ilyesmiket nem, plüss biszbaszokat nagy ívben hajigálom ki szakítás után.
2015. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Tedd el egy dobozba amik tenyleg jelentenek valamit. Idővel talan szép emlék lesz. Kidobni ne dobd ki. Akkor inkább ajándékozd oda olyannak aki örülne neki. Én például rengeteg plüst vittem be a családsegítőbe. Mások el vannak rakva. Ha a kezembe kerül akkor csak nosztalgiázok egyett.

25/N

2015. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Nekem megvan az exbarátnőmtől kapott összes ajándék, igaz nem szem előtt, hanem elrakva az egyik szekrényben. Ha jól érzi magát az ember valakivel évekig, akkor utána miért dobja ki ezeket? Mindegyik egy emlék, amik ugyanúgy az életünk részei, mint a jelenlegi tárgyak. A fényképeit is ugyanúgy megőriztem. 5 évet voltam vele, nem szeretném elveszíteni annak az időszaknak a pillanatait.


29F

2015. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Én még azt a telefont is kidobtam, amin beszéltem vele.

Utólag belátom, hülye voltam...

2015. dec. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem. Minek kéne kidobni?
2015. dec. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hogy evvel is próbáljam lezárni a múltat, és ne jusson eszembe minden dologról, amire csak ránézek.
2015. dec. 27. 21:41
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is! Képek lementve külső wincsire, ajándékok külön szekrénybe, keretezett fényképek arcal lefelé szintén a szekrénybe. Én is nehéz időszakba vagyok, de azért a szép emlékeket, tárgyakat képeket megörzöm. 28/f
2015. dec. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én se dobtam ki, a ruhákaz a szekrény aljára, többi meg dobozba a fontos emlékek közé, de mostmár pl használom is a ruhákat, mert elfogadtam magamba h ez van és már nincs akkora érzelmi töltete a dolognak
2015. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem dobnám ki, mindet megtartanám, de amúgy adakozd el, vagy vidd el a zaciba, zálogház, vagy mi az, és akkor becserélik pénzre.
2015. dec. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem.Egyik exemmel sem voltak olyan rossz emlékeim, ami ezt indokolná.Azért a szép időszakokra szívesen visszaemlékszem, így aztán megtartottam sok kis emléket is.Néha jó nosztalgiázni.Szeretettel emlékszem mindegyik exemre.Elpakoltam az emlékeket egy dobozba, nem nagy cuccok, levelek, fényképek, ilyesmi.Vagy ruhák, azokat sem dobtam ki.A leveleket ki kellett válogatnom, mert akkora köteg volt, hogy csak kerülgettem, a szebbeket megtartottam.Egy dolog volt, amit ki kellett dobnom, egy óriási kosár rózsa, de azt is csak azért, mert idővel nagyon megcsúnyult, nem lehetett le sem porolni, de máig is sajnálom.
2015. dec. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!