Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak, Ti is nagyon szenvedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Ti is nagyon szenvedtek szakítás után?

Figyelt kérdés
2015. dec. 29. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:

ha van kivel vigasztalódni, akkor nem.


+ ha sz@r kapcsolat ért véget, akkor sem.

2015. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jah.
2015. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan vészes, megettem 10 tábla csokit 5 nap alatt, így nem olyan rossz, egész vidám a kedvem :D
2015. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jelen esetben már nem, mert rájöttem végül, hogy nem szerettem igazából, inkább a gondoskodási ösztönöm miatt voltam vele.

Fura egy felismerés volt, de mostmár visszatért az életkedvem

2015. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24F voltam
2015. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az nem kifejezés engem 7-év utàn hagyott el életem szerelme,de belátom,hogy az én hibámbol 31-éves vagyok de soha nem voltam még ilyen àlapotban mint amilyenbe most vagyok hab a tortára van egy kisfiunk is van egy olyan mondás csak akor jössz rá mit vesztesz ha elveszted. Ez sajnos igaz
2015. dec. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én fülig szerelmes voltam, amikor 9 év után kitette a szűröm. Egy évvel előtte a hibámból már szakítottunk, aztán újrakezdtük tiszta lappal. Sajnos csak nekem jelentett ez valamit, mert teljesen belestem - sosem hittem volna, ha nem élem át - de Ő szép lassan lezárta magában a kapcsolatot. Kidobott, majd 2 héten belül bepasizott és hetekig gyötört a hívásaival, telefonjaival. Nekem lett volna okom mocskolni, mégsem tettem, talán nem véletlenül.


Az viszont biztos, hogy az élet kiegyenlíti a számlát - mondom ezt úgy, hogy nem kívánok neki rosszat...


De, hogy a kérdésre is feleljek. Totál kicsinált...

2015. dec. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
még a visszautasítás utàn is. Nagyon nehéz, hogy minden próbálkozás, figyelmesség megy a kukába
2015. dec. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!