Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után a pasik hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után a pasik hogy tudnak olyan könnyen megszabadulni az emlékektől, tárgyaktól, ha szerették a lányt és szenvedtek is a szakítás miatt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy könnyen megy?
2012. ápr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezt tapasztalom...
2012. ápr. 13. 23:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Tudtommal az exem nem dobálta ki a dolgainkat, hanem betette egy dobozba, és ő hosszabb ideig gyászolta a kapcsolatot, mint én.

Viszont neki előbb lett nője, mint nekem pasim. :D

2012. ápr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Belül gyászolunk, kifelé nem mutatjuk.
2012. ápr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én meg azt, hogy a nők kb. vállat vonnak és túl vannak a kapcsolaton! A férfiak mintha érzelmesebbek lennének manapság.
2012. ápr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

tárgyaktól pár mozdulattal, emlékektől sehogy... felöltik az érzéketlen fapofát, ahogy illik, de belül üvöltenek a fájdalomtól

Öcsémmel legalábbis így áll a helyzet.

2012. ápr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En elegettem mindent egybol, amikor biztossa valt a dolog.

Nem akarok ra emlekezni. Habar neha eszembe jut es leszivja az energiamat, szar kedvem lesz.

De ez idovel elmulik

2012. ápr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmivel sem könnyebb, mint nektek. De nem egy olyan lányt ismerek, aki pár hét alatt túltette magát rajta, tehát épp az ellenkezőjét tapasztalom. Valószínűleg az esetek nagy részében mindkét nem szenved egy ideig, ki eddig, ki addig.
2012. ápr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretted volna akkor még most is gyászolnál.
2012. ápr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!