Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti értitek a nőknél ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti értitek a nőknél ezt? Lányok, fiúk!

Figyelt kérdés

Nagyjából egy másfél hónapja szakított velem a barátnőm, mert túl "nagy" volt közöttünk a távolság, egy leheletnyivel több, mint 100km. Sajnos csak 2-3 hetente tudtunk találkozni, és ez meg is érződött a kapcsolatunkon. Ha megharagudott rám, akkor nem tudtam kiengesztelni stb stb.


Nem is nagyon érdekelt azok után, hogy szakított, mert már én is éreztem a végét a dolgoknak, de aztán egy néhány hete megint lyukat ütött a fejembe a gondolta, és nem tudok szabadulni tőle.


Ha ráírok eszméletlenül flegma, és bunkó. A barátnőjével nem vagyok téma, ezt a témát folyamatosan kerülik.


Talán azért bunkó meg flegma velem, mert el akar felejteni, meg pont azért kerüli a barátnőjével a témát, mert nem akarja, hogy felzaklassa, és hogy gyorsabban elfelejtsen, vagy csak ennyire megutált? Közben elvileg randizgat másokkal, vannak kiszemeltek, de még nincs senkije.


Lányok, mit gondoltok erről?



2015. dec. 30. 00:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megsertodott mert annyiban hagytad a szakitast. Lehet hogy csak figyelemfelhivas keppen akart szakitani, te meg belementel.
2015. dec. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
Ne próbáld megérteni a nőket. Ahogy az angol mondja, provided "as is".
2015. dec. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem figyelemfelkeltés volt, mert mondtam neki, hogy próbáljuk meg csak most másképp. Hogy többet találkozunk meg ilyenek. És ellenezte.
2015. dec. 30. 01:17
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Szeret Teged. Ha kozombos lenne, akkor nem erdekelned. Van benne egy duhos dac. Megsertodott valamin. Meg osszejohettek, csak beszelgetesnel legyel kozombos vele.

N

2015. dec. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem unalmas már, hogy mindenből "a nőket nem lehet megérteni" kérdést csináltok? Normális ember, legyen az nő vagy férfi, ha szakít a párjával, akkor nem akar vele jópofizni. Mert fáj, rossz neki a szakítás, akármelyik oldalon volt. Ez a legtöbb emberrel így van.

És gondolom rosszul is esik neki, hogy "nem is nagyon érdekelt azok után, hogy szakított", meg a kapcsolatban sem nagyon törted magad ezek szerint, most meg hirtelen tepernél, mert olyan kedved van, hogy "eszedbe jutott"... Ha nem érted hol itt a probléma, akkor nem a nőkkel van baj, hanem veled.

2015. dec. 30. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én nagyon sokat törtem magam a kapcsolatunkban, rengeteget akartam menni hozzá, de szinte soha nem ért rá. Ő meg bunkózott és flegmázott velem nap mint nap teljesen érthetetlen okokból. Szakításunk után ő sem foglalkozott nagyon velem 2-3 hétig nem is nagyon gondoltam rá, de írtam neki. De akkor is flegmázott meg köcsögösködött.
2015. dec. 30. 11:14
 7/11 anonim ***** válasza:
2-3 hét az nem olyan sok idő, még gyászolja a kapcsolatot, vagy most a szakításnak pont egy olyan fázisában van, amikor mindenre és mindenkire dühös, nem várhatod el tőle, hogy úgy viselkedjen, hogy az jó legyen neked. Az, hogy két fél jó kapcsolatot ápoljon szakítás után szép álom, és éppenséggel nem is elérhetetlen, de nem véletlenül ritka.
2015. dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És milyen javaslatot tudnátok nekem adni, hogy visszaszerezzem ilyen nagy táv ellenére is?
2015. dec. 30. 15:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ha így áll a dolog, akkor is egyértelmű, csak te értetlenkedsz. Már régebb óta nem tetszett neki ez az egész vagy nem akart veled lenni, ezért aztán szakított is végül. Már nem szeret, vagy nem annyira, idegesíted, stb... Azt akarja, hogy békén hagyd. Szerinted miért jópofizna?? Te fordított esetben jópofiznál?
2015. dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Haha, nem, nem jópofiznék. Csak hát tudod amikor utoljára találkoztunk meg nem ez látszott rajta, teljesen oda volt értem, 1 hétre rá meg elmondtam a problémákat, hogy engem mi zavar, és aztán vége lett. Ha máskor ráírtam már teljesen visszautasító volt. Kicsit úgy érzem magam mint Luke, Darth Vader-rel kapcsolatban, hogy még mindig érzem, hogy van benne "jó", hogy talán esetleg szerethet csak teljesen más taktikához kellene folyamodnom, hogy sikereket érjek el nála.
2015. dec. 31. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!