Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti értitek a nőknél ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti értitek a nőknél ezt? Lányok, fiúk!

Figyelt kérdés

Nagyjából egy másfél hónapja szakított velem a barátnőm, mert túl "nagy" volt közöttünk a távolság, egy leheletnyivel több, mint 100km. Sajnos csak 2-3 hetente tudtunk találkozni, és ez meg is érződött a kapcsolatunkon. Ha megharagudott rám, akkor nem tudtam kiengesztelni stb stb.


Nem is nagyon érdekelt azok után, hogy szakított, mert már én is éreztem a végét a dolgoknak, de aztán egy néhány hete megint lyukat ütött a fejembe a gondolta, és nem tudok szabadulni tőle.


Ha ráírok eszméletlenül flegma, és bunkó. A barátnőjével nem vagyok téma, ezt a témát folyamatosan kerülik.


Talán azért bunkó meg flegma velem, mert el akar felejteni, meg pont azért kerüli a barátnőjével a témát, mert nem akarja, hogy felzaklassa, és hogy gyorsabban elfelejtsen, vagy csak ennyire megutált? Közben elvileg randizgat másokkal, vannak kiszemeltek, de még nincs senkije.


Lányok, mit gondoltok erről?



2015. dec. 30. 00:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Tehát a szakítás előtt kedves volt, utána meg nem. Ezen mit olyan nehéz megérteni? A legtöbb ember így van. Én a barátommal kedvesen beszélgettem, elbúcsúztunk, hogy meglátogatja a nagyszüleit, aztán 1 hét múlva hazajött és szakított. Hirtelen is meggondolhatja magát az ember, de ha lassan ébred rá, az sem jelenti azt, hogy előtte kötelező egy csomó ideig rondán viselkednie.
2015. dec. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!