Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálhatta ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatta ezt?

Figyelt kérdés

Össze jöttem egy lánnyal, majdnem 1 hónapig voltunk együtt(de 3 éve ismerem és folyamatosan beszélgettünk). Kiderült, hogy ő már 1 éve szerelmes belém,és lassan nekem is kezdtek érzelmek kialakulni. Nagyon jól elvoltunk,majd váratlanul ő kijelentette hogy bár szeret még sem tudja nekem megadni amire vágyok,és egyszerűen nem tud küzdeni hogy megvalósítsa. Undorítónak tartom, hogy 1 hónap alatt ide jutott, hogy "feladja" ami még el sem kezdődött, de végül vége lett.

Többé nem beszélek vele, de egyszerűen nem vagyok képes felfogni, miért csinálta ezt, hogy jól voltunk együtt, és egyszer csak ennyi volt. Miért kellett akkor egyáltalán esélyt adnia hogy bele éljem magamat?


21/f

19/l



2015. dec. 30. 04:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Kifogtal egy eretlen kiralylanyt. Amig elerhetetlen voltal,addig almodozott rolad, azt hitte szerelmes, pedig egeszen biztos, hogy nem volt szerelem amit erzett, az nem mulik el egy honap alatt.Az a duma, amit beadott neked, nagyon szanalmas, pont olyan, mint a pasik sablon dumaja "tul jo vagy hozzam, en meg sem erdemellek, tolem jobbat erdemelsz...stb".Valoszinuleg alacsony onertekelesu lany aki megijedt, hogy nem lesz eleg jo neked, es igy hatralt ki a kapcsolatbol.
2015. dec. 30. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De mit nem tud megadni? Érzéseket vagy kértél tőle valamit amit nem akar?
2015. dec. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
érzéseket.
2016. jan. 5. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!