Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szeret, mégis hogy csinálha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeret, mégis hogy csinálhatta meg ezt velem? Megbocsátanátok?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a 18. születésnapom. Nem vártam nagy bulit, mert hétköznap van, de azért kicsit csalódtam, hogy a legjobb barátnőim is csak egy "jaj tényleg, boldog szülinapot"-ot mondtak. Mert hiába köszönt fel Facebookon több száz ember, ha a legközelebbi barátnőim úgy viselkednek, mintha ez egy mellékes dolog lenne, pedig tudják, hogy imádom a szülinapomat és úgy voltam vele, hogy a 18. tuti nagy dolog lesz. Van egy régi barátom,, akihez szexuálisan vonzódok, mert szinte tökéletes külsőre, de kapcsolatot nem akarnék vele, mert egy magabiztos, céltudatos nőcsábász. Viszont szeretek vele lenni, csak úgy beszélgetni, elmenni ide-oda. Elvitt ebédelni, elmondtam neki mindent és ő is helyeselt és mondtam, hogy legszívesebben eltűnnék most a városból és nem gondolkoznék ilyeneken, elfelejteném az egész baráti társaságomat pár napra, nem akarom, hogy a szülinapomon rossz legyen a kedvem. Erre mondta, hogy hát akkor menjünk, a balatoni nyaralójukhoz 1 óra alatt leérünk. Át sem gondoltam az egészet, itthon csak bepakoltam pár cuccot, írtam anyának és elmentem.

Minden oké volt, erre este hív anya, hogy mi ez, meg menjek haza, de mondtam, hogy semmi kedvem, végre jól érzem magam és minek üljek otthon egyedül, amikor mindenkinek fontosabb a saját programja, mint az én születésnapom. Erre mondta anya, hogy megbánom, ha nem megyek haza, mert van egy meglepetése, de ez sem érdekelt. Utána mondta, hogy legalább a legjobb barátnőmet hívjam vissza (többször keresett, de nem vettem fel). Felhívtam és elmondtam, hogy hol vagyok, mire azt válaszolta, hogy akkor felesleges volt több, mint 100 embert összecsődítenie, kibérelni egy helyet, tortákat csináltatni és szervezni nekem egy szülinapi bulit... Kiderült, hogy az egyik unokatesóm emiatt jött haza Sydneyből, a keresztanyám pedig Miamiból. És a srác, akivel leléptem, ezt végig tudta, benne volt a csoportba, ő is meghívott volt és nekem erről egy szót sem szólt, hanem még a barátnőimet szapulta, hogy nem érti, hogy lehetek ilyenekkel jóban.

Visszafele egy szót nem szóltam hozzá, végül is elmentem a bulimra és jó lett minden, csak hülyén jött ki az egész. Ma meg a srác írt egy olyan üzenetet, hogy ő ezzel nem akart bántani, azért tette, mert belém szeretett és szerinte sokkal jobb ember vagyok, mint amilyet a felszínes barátnőim megérdemelnek. De pont ő mondja ezt, aki maximum 3 hónapig van együtt valakivel, csak modelltípusú lányokkal jár és lenéz mindenkit.

Viszont tény, hogy benne bízok meg a legjobban, sosem árult el úgy, mint a barátnőim és igaza van abban is, hogy nem véletlenül pont neki mondtam el mindent...

De akkor is, nagyon haragszom rá és fogalmam sincs, hogy ez elmúlik-e valaha.


2015. márc. 12. 10:09
 1/10 A kérdező kommentje:

Ráadásul mi ez, hogy ő belém szeretett?!

Ő, aki utálja a szerelmes párokat, elmondása szerint először és utoljára 15 évesen érzett bármit egy lány iránt tesi vonzalmon kívül.

2015. márc. 12. 10:10
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ettől a sztoritól míg kívülállóként is ideges lettem.
2015. márc. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Szerintem ez a srác egy bunkó, én nem foglalkoznék vele.. Nyilván a barátnőid azért tették a hülyét hogy ne sejts meg semmit hogy készülnek neked valami meglepetéssel. Az én szülinapom is így volt, hogy a párom tökre úgy tett mintha elfelejtette volna, meg beszélt össze vissza, aztán kiderült hogy már 1 hónapja szervezte az egészet.Ez a srác meg bunkó módon elszakított a családodtól meg a barátoktól, tehát a saját érdekeit a tiéd elé helyezte holott te voltál a szülinapos.. Én átgondolnám hogy ki a kétszínű, de szerintem nem a barátaid..
2015. márc. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelmű. Srác le akart fektetni, hátha több esélye van, hogy ma értél nagykorúvá.
2015. márc. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de miért árultak volna el a barátnőid?

Szerveztek neked egy bulit, a srác meg ennek tudatában is szapulta őket és elszakított tőlük...

2015. márc. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem ezzel kapcsolatban mondta, hogy elárultak. Régebbi dolgokra célzott (az egyikőjük összejött a volt barátommal, mikor tudta, hogy még szeretem a szakítás ellenére és kértem, hogy ne tegye ezt, mert nagyon rosszul esik és szerintem a srác őt is csak kihasználja majd, a másik pedig mindent kibeszélt velem kapcsolatban egy olyan lánnyal, akivel én egyáltalán nem vagyok jóban és még sorolhatnám).
2015. márc. 12. 10:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Ilyet? Soha!

A srác egy manipulatív sz*rházi aki pont a rossz hangulatodat akarta kihasználni, hogy megfektessen párszor.

Hozzáteszem semmilyen szinten nem a barátod mert egy barát soha nem csinálna ilyet, még egy haver sem.


Te is jó naiv vagy, ha benne bízol meg legjobban, bár nem csoda, a szociopatákban sok lány megbízik.

2015. márc. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bocs, ha egy ilyen srácban bízol, akkor iszonyatosan naiv vagy, mondom ezt férfiként.


A srác gyakorlatilag mindenkin átgázolt, csak hogy könnyen megkaphasson olyankor, amikor lelkileg labilis voltál. Ennek érdekében fenntartotta Benned, sőt még erősítette is azt a hitet, hogy barátnőidnek mellékes dolog a 18. szülinapot, szapulta őket, miközben tudta hogy meglepetés bulid miatt játsszák a szerepüket. Családodra se volt tekintettel, azzal hogy magához csalt olyankor, mikor pedig világosan tudta, hogy családodban annyira fontos esemény egyetlen ünnepeltje vagy, hogy még a világ másik feléről is hazajönnek erre rokonok.

2015. márc. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Noydra ***** válasza:
Felejtsd el a "barátodat".
2015. márc. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

egy barátod vagy egy rokonod, már feltetteezzela szülinapi bulival kapcsolatban egy kérdést, pár hete, de nem találom. akkor jöttem rá hogy már olvastam mikor írtad hogy a külföldi rokonaid is haza jönnek.

azt hiszem azt kérdezték hogy örülnél e neki. ha tudod keresd vissza a kérdést, mondom pár hete volt, és már akkor nagyon készültek:):)

2015. márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!