Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a legjobb taktika visszasze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb taktika visszaszerezni egy exet?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, ő szakított, még lehet hogy érez valamit csak össze van zavarodva, ti pedig úgy döntötök megpróbáljátok visszaszerezni.

Mit tennétek?


Kíváncsi vagyok ki hogy gondolkodik. Fiúk lányok válaszai is jöhetnek. A büszkesègetek lenne az első, várnátok hogy jelentkezik-e, vagy lépnétek? És ha lèpnétek, hogyan?



2015. dec. 31. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha ő szakított akkor sehogy. Nem akar már tőled semmit, nem is jelentesz már semmit számára.
2015. dec. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyban függ attól, hogy miért szakított. Ha már nem szeret, vagy tényleg nem akar veled lenni, akkor ne reménykedj. Ha van valami külső tényező, valami más ok, akkor esetleg az idő segíthet.
2015. dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyi pasi/csaj van, mint égen a csillag. Miért pont az kéne, akivel nem ment a szekér?
2015. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BlackSword ***** válasza:
54%
Hogy lépnék??? egyik lábammal a másik után hátranézés nélkül távolodva...
2015. dec. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Felbukkanni azokon a helyeken, ahová tudod, mikor várható.(Pl ha szereti a könyvtárat, és tudod nagyjából mikor jár, akkor "véletlenül" te is olyankor mész, stb..)

Ha nem tudod, mik a kedvenc helyei és mikor hol várható a felbukkanása, akkor ha nem váltatok el haraggal, közösségi oldalon lehet vele tartani a kapcsolatot, fenntartani mint ismerőst, néha rákérdezni, hogy van.Tehát egy "kiskaput" mindíg megtartani neki.Na meg nem árt ha néha lát egy csábos fotót, hátha visszaszerelmesedik :)

2015. dec. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én például egyik exemtől sem váltam el haraggal, vagy ha mégis volt vita, mire pár év múlva újra összefutottunk valahol, már rég túl voltunk ezen és bizony megesett, hogy az exem azon nyomban otthagyta az új barátnőjét, mikor így pár év után újra meglátott engem.Nem is kellett hozzá taktika,a vonzalom ugyanúgy megvolt mint régen.Most is bármelyik exemmel simán összejönnék szerintem, ha valahol összefutnánk... :)
2015. dec. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mert olyan barátom aki ennyire törődött volna velem, még nem volt.


És külső tényező okozta. A végére sok vita volt, de mind megbeszéltük és kitartottunk. Legalábbis eddig. Nem haragban váltunk el, de nem beszéltünk ezóta. De úgy érzem ha ezt kiiktatnánk, és kicsit derülátóbb lenne, működne tovább.


Köszönöm a válaszokat. Főleg az utolsónak. Megteszek mindent hogy ha egyszer összefutunk még, ugyan így érezze magát.

2015. dec. 31. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!