Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a legjobb "taktika" a...

Mi a legjobb "taktika" a fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Nagyon lszeretnék adni 10-15kg a nyáron. Hogyan csináljam hogy sikerüljön?
2014. jún. 10. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
életmódváltás
2014. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sporttal és egészséges ételekkel, cukros üdítők, energiaitalok és egyéb szemetek nélkül.
2014. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szia én ezt csinálom: elsőre dr. steinberger 5 napos léböjt. ezzel kimegy a salakanyag víz stb és kicsit összszűkül a gyomrod. ezután teletálas spedd fitt menü/kb 10e ft,minden napra hétvégére is hoznak 4 fogást. én a léböjt alatt ledobtam 3-at azóta heti 1kg megy le úgy h sosem vagyok éhes sőt néha még marad is abból amit küldenek. nagyon jó mert nem kell agyalni mikor mit egyél,sem készítgetni,számolgatni. én 68ról akarok lefogyni 15kg-ot. eddig -5.
2014. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Életmódváltás. Én 10 kg-t fogytam, de nem hagytam fel semmilyen étellel, ettem csokit csak mértékkel, és nem minden nap. Ja, meg sportolj
2014. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Az első dolog a legnehezebb: nekikezdeni az egésznek, ha már veszed a fáradságot, és belekezdesz, csinálod, akkor a fogyás ösvényére léptél.

Legyél kitartó! A változás nem jön magától és nem egyik napról a másikra fog bekövetkezni, de be fog érni a gyümölcse. Egyszer azt hallottam, ha 21 napig minden nap mozogsz legalább 30 percet, beépül a tudatodba a mozgás.


Mozgás:

Napi 30-60 perc, a futás a leghasznosabb. Ha ízületeid nem engedik, akkor az úszás.


Étrend:

Ne sanyargasd magad, inkább próbálj meg egészségesebben enni, az adagokat csökkenteni. Köretnek salátát, nasi helyett zöldséget gyümölcsöt fogyasztani. Napi 5x étkezés nagyon fontos! Legyen időd midig kényelmesen elfogyasztani az ételt.

Evés előtt és után is igyál egy pohár vizet, ez telít. Akkor is ezt alkalmazd, ha éhesnek érzed magad, a szomjúságot gyakran érezzük éhségnek!

2014. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! én már 5 éve próbálkozok lefogyni, most értem el oda hogy komolyan is gondolom. Elsőkörben teljesen elhagytam a fehérkenyeret, és az édességeket. Persze néha szoktam csalni, a kenyér végét megeszem, és napi egy kocka csokit megeszek :) Én nagyon ajánlom neked a kaloriabazis.hu-t, nekem sokat segített. Pl: Régen nem tartottam soknak 6 db fasírtot megenni, de mikor 1100 kcal a napi keretem, és abból 700 volt a fasírt kicsit visszavettem :) Ezzel szép lassan rájössz mit ehetsz, és mit nem. A másik fontos, hogy sportolj mellette! Minden nap, nem kell sokat, de mindennap egy kicsivel többet :)
2014. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!