Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Facebook-on szakítani hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook-on szakítani hogy ha összeveszünk miközben egymásnak írunk mennyire illetlen?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy mostanában egyre több a probléma volt a barátnőmmel és szakítottam vele. Az volt a baj hogy ha elmegyek mondjuk a haverjaimmal akkor chaten bombáz hogy milyen rossz vagyok meg bűntudatot kelt. Azt mondta, hogy akkor ha ennyire elegem van a hisztijéből szakítsak (csak blöfföl hogy megnyugtassam) és szakítottam mert már nem bírtam tovább. Mennyire voltam szemét? Nem bírtam volna ki azt hogy megvárom míg találkozunk. 2 éves kapcsolatról van szó és nagyon hisztis lányról.
2016. jan. 1. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben akkora gáz.
2016. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamat látnám, sőt...
2016. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Végülis ki akarta játszani, hogy te szakíts,megtörtént!


Lehet zaklatni fog, béküli szeretne majd,de ha úgy érzed nem bírtad már vele,akkor ne engedj neki!

2016. jan. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy neked ez a viselkedés mennyire rossz és hogy te milyen kapcsolatot szeretnél vele. Ha meg véglegesen szakítani szeretnél, azt is beszéld meg vele személyesen.
2016. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
csak tudom hogy igy hogy látta a következményeket egyből bocsánatot kérne és meglágyítaná a szívemet és lehet visszafogadnám, nem akarok kockáztatni
2016. jan. 1. 17:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem valami illedelmes, de minedenkinel elszakad a cerna egyszer. Raadasul szemelyesen se lett volna jobb.
2016. jan. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ekkora egy gyökeret... Hány éves vagy, 15? :DDD
2016. jan. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Két éves kapcsolat ember!!!


Mindketten energiát, időt fektettetek bele.


Ha fontosnak tartod még a boldog pillanatokat, írj még neki MOST, hogy ne haragudj, majd megbeszélitek élőben. És ott szakíts. Hidd el, most baromira szenved.

2016. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!