Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem bírok szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírok szakítani?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt a barátnőmmel, mindketten 22 évesek vagyunk. Én vagyok neki az első szerelme. Az a helyzet, hogy jól meg vagyunk meg minden de nem szereti ha a haverijaimmal elmegyek iszogatni meg hasonlók, és nem érti meg hogy nekem ezek is fontosak mivel fiatal vagyok és nem akarok csak a kapcsolatnak élni. Egyfolytában azt érzi hogy emiatt nem szeretem meg hasonlók és féltékenykedik. És ez nagyon megmérgezi a kapcsolatunkat de ezen kivül minden rendben van, de nem érzem teljesen szabadnak mellette mivel hisztizik ilyenkor. Nem vagyok képes vele szakítani mivel megbánni sem akarom, szeretem de ez a probléma nagyon régóta megy már és sose tudtuk megoldani eddig. Ugyanez a helyzet azzal is, hogy nem vagyok túl romantikus és ő ezt nehezen viseli, de nem azért mert nem szeretném vagy ilyesmi egyszerűen ilyen vagyok, hűvösebb macsó típus vagyok. Összevagyok zavarodva mert olyan dolgon problémázik amin egyszerűen nem tudok változtatni mert ilyen vagyok és félek hogy nem illünk össze amellett hogy szeretjük egymást...
2015. dec. 24. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Hányszor csaltad már meg eddig?
2015. dec. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egyszer sem
2015. dec. 24. 22:07
 3/7 anonim ***** válasza:
még hazudik is..
2015. dec. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mért nem viszed magaddal néha az iszogatásra? Ha a pároddal nem tudod jól érezni magad a barátaid társaságában, mert "az nem olyan" , akkor alapból nincs rendben a kapcsolat. Tudod, egy jó párkapcsolatban a párod a legjobb barátod is...


Vagy a barátnőd és a haverjaid nem jönnek ki jól? Ebben az esetben beszélhetnél a lánnyal és a haverokkal is, hogy mindannyian próbáljanak meg kicsit ellenni. Nem kell puszipajtásokká válni, de jó ismerősökként is el lehet egy jó estét tölteni.


Egyéb ötletem nincs.

2015. dec. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezzel nem tudsz mit kezdeni. Próbáld meg még egyszer kommunikálni a dolgot, megdumálni, őszintén elmondani neki, hogy miért alaptalan a féltékenysége. Esetleg azt tudom még javasolni, hogy néha hívd el őt is a haverokkal iszogatni, miután meglátja, hogy néz az ki, valószínűleg nyugodtabb szívvel "engedne el"- nálam legalábbis abszolút így van, ismerem a párom társaságát, voltam velük én is csomószor, és ha véletlenül úgy alakul, hogy nem tudok/akarok én is menni, akkor nem probléma, hogy ő viszont megy, mert tényleg tudom, hogy nincs okom az aggodalomra.

De ha ezek sem működnek, akkor mondhatod neki, hogy hiába szereted, de ez így nem kapcsolat, hogy ő konkrétan kalickába zárna és lekötözne, vagy megbízik benned és az érzéseidben, vagy viszlát. Ha "hűvösebb macsó" típus vagy, akkor ezt is próbáld ehhez illő határozottsággal kezelni.

2015. dec. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vidd el a bnod is a barati talalkozasokra! Mi is jol elvagyun ilyesmin! Naponta mondd neki, hogy szereted es oleld meg parszor. Kuldj heti 3x nyalas uzeneteket neki. Szerintem igy rendben lesztek.

N

2015. dec. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudnál változtatni saját macsós hűvös természeteden ha szembenéznél magaddal egy jó pár önismereti könyv és kurzus után. Van megoldás erre, csak mélyre kell evezni, hogy a múltbeli sérelmek, sebek megfelelően fel legyenek dolgozva.


Sok sikert!


Egyébként szerintem is vidd el a barátnődet is az iszogatásokra. Mért ne tehetnétek közösen azt is? (Persze néha nem árt ha ő nincs ott, de na...)

2015. dec. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!