Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Létezik olyan, hogy az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy az ember szakítás után, hamar összejön valaki újjal és az új ember mellett érzi meg a másik hiányát?

Figyelt kérdés

2015. dec. 24. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, de csak mert minden változás nehéz, nem azért mert még nem múlt el a szerelem.
2015. dec. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:
89%

igen

de akkor az új se ér valami sokat

2015. dec. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké, de hogy van olyan, hogy ez döbbenti rá az embert, hogy a régi kell neki?
2015. dec. 24. 23:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem eddig az újak feledtették a régit. Most viszont nem tudnék összejönni mással...
2015. dec. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha még nem vagy túl az exen és túl korán akarsz belemenni az újba. Tapasztalat...
2015. dec. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Esetleg megtörtént esetek?
2015. dec. 25. 00:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy 3 éves kapcsolatom és kb. fél évvel szakítás után azt hittem, már túl vagyok rajta. Az új jelölttel mégcsak a csókig sem jutottunk el két hónap alatt, egyrészt, mert friss ismeretség volt, másrészt pedig be kellett látnom, hogy nem vagyok túl az exemen. Ettől függetlenül nem kezdtük újra, mert azt tudtam, hogy megvolt az oka annak, hogy így alakult. Szép lassan elkezdtem boldognak lenni egyedül is, és egy éven belül rám talált a szerelem. :)
2015. dec. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak olyan volt, hogy egy kapcsolatban minden szabadidőnket együtt töltöttünk, szinte egymáson éltünk, aztán szétváltunk.Mivel hirtelen történt alig 2 hétre rá összejöttem valakivel, aki nem is tetszett, de tudtam róla, hogy én viszont tetszem neki.Elég köcsög voltam, nem is voltunk sokáig együtt, de ezt az elején tudta ő is.Itt maga az együttlét hiányzott inkább nem a személye, de végül megbeszéltük és újrapróbáltuk, nem tartott sokáig, de sokkal jobban váltunk el, mint előtte.
2015. dec. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!