Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak, hogy felejtsek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy felejtsek?

Figyelt kérdés

Nagy szerelem, majd szakítás, 3 év után. Túllépnék, de van egy kis baj...


Vannak dolgok, amiket imádtam a párommal csinálni. Sokat néztük együtt a teniszmeccseket, volt kedvenc sorozatunk, kedvenc filmjeink, kedvenc ételeink.


Most vacak... Jól esne megint a sportot nézni, letölteni egy évadot a sokat látott sorozatból, vagy thai kaját főzni. De félek, hogy ez még tovább nehezíteni a múlt feldolgozását...


Szerintetek mit kellene tennem? Engedjem, hogy ezek a dolgok beépüljenek az életembe, vagy hagyjak abba mindent?


2016. jan. 4. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kis ideig ne csinálj olyan dolgokat, amik rá emlékeztetnek. Most már nagyon fájna, és mindenről ő jutna eszedbe.

Ha vársz egy kicsit akkor már nem fog. Addig próbálj olyanokat csinálni amit szeretsz de nem ketten csináltátok, hanem egyedül is örömöd leled benne.

2016. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

*most már- most még

Előző voltam

2016. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kell ezeket eldobnod magadtól ha szereted...Inkább hanyagold egy kicsit.

Thai kaja főzés helyett rendelj pizzát extra sajtal és jó sok szalámival vagy bármivel :D tölts le egy olyan sorozatot amiről tuti nem ő jutna eszedbe.

Járj el a barátaiddal,kezdj el randizgatni srácokkal.Sima ügy.Különben tudom milyen 1 hónapja ugyanebben voltam.Nekem ezek beváltak,pláne a randik.Más férfiakkal való beszélgetés.Jó ivások a barátokkal és persze a rengeteg munka lekötöt.Tádám! El is felejtettem már.

2016. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ami neked jó azt ne hagyd abba szeresd csinálni egyedül is. Nem az exed az egye.tlen akivel közös lehet az érdeklődés. És nem elfelejtük a másikat henem túltesszük magunkat rajta és a múlt lesz már csak idővel
2016. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak akkor tudtam végleg továbblépni az előző páromon (legyen bármennyi idő maga a párkapcsolat, illetve a szakítás utáni idő), ha más kiszemelt lépett a képbe... addig minden egyes nap eszembe jutott... én szerettem ilyenkor a témával kapcsolatos zenéket hallgatni. Persze biztos minden embernél másképp működik, ez csak személyes tapasztalat. :)
2016. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hanyagold a közös dolgokat, akkor jobb lesz. Aztán majd kis idő után újra csinálhatod ezeket. De az is igaz, hogy a legjobb az, amikor új társ jön a képbe, akkor minden könnyebb, de nem szabad elfeledkezni arról, hogy te is változz és lépj túl az előzőn.
2016. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szólj ha rájöttél, mert én 9 éves kapcsolatból kerültem lapátra és az egész lénye hiányzik. Még azok a fránya veszekedések is! Próbálkoztam már mindennel, mégis elő-előtörnek az emlékek, az érzések... közben Ő már fél éve mással van. (előtte pár héttel dobott)
2016. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!