Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek? 19/L

Figyelt kérdés

Nagy vonalakban írom le,nem fejtem ki.

A barátommal másfél év után szét mentünk.A végén elhidegültünk egymástól,nekem megtetszett valaki,akiről váltig állítottam előtte hogy csak egy barát(úgy is gondoltam),sok időt töltöttünk együtt. A barátom egyetemista ezért ritkán találkoztunk,az állandó bulizgatásai pedig kész idegroncsot csináltak belőlem,másra sem tudtam gondolni mint hogy kivel flörtöl,ki mászik rá éppen,kit bámul meg stb...

Miután szakítottunk 2 héten belül már megtörtént az a másik sráccal. Nem akartam semmi komolyat,leszögeztem neki,és azt is hogy még mindig az exemet szeretem,és ez nem fog egyhamar elmúlni,csak rosszul alakultak a dolgaink. Szemétség,tudom,de ő mindent megadott nekem minden téren amit csak akartam. Az ismeretségi körünkben amolyan nyílt titok volt hogy van köztünk valami.Minden ismerősünk közös,mindenki imádott minket együtt,amit szintén nagyon hiányoltam az előző kapcsolatból. Egy a lényeg,a körülmények tökéletesek voltak,bármikor bárhol találkozhattunk(egy suli,pár km egymástól). Fél évig folytattuk a viszonyt.

...Aztán úgy alakult,hogy kibékültünk az ex-el. Mindvégig szenvedtem,még ha a tettem nem is ezt bizonyítja,de érzelmileg,idegileg 0 voltam. Szó szerint beleőrültem. Akármilyen is a kapcsolatunk,akármilyenek is a körülmények,nem tudok nélküle élni(nagy szavak,de így érzem).Belepusztulok ha még egyszer elvesztem.


Tudok róla hogy ő ezalatt a fél év alatt 3 nővel volt együtt. Az egyikkel pár hétig,a másikakkal csak részegen egy buliban.Teljesen kiborít,nem értem miért,külön voltunk,nem is kellene hogy érdekeljen...De még is minden nap erre gondolok és teljesen felőrül belül(főleg hogy az én hibám,végül én szakítottam vele).Egyszerűen nem értem hogy lehet egy idegennel b*szni,aztán meg kitudja hol,a mosdóban,vagy nem tudom hogy megy az ilyesmi,nem csináltam még ilyet nem is akarok. Annyira kiábrándít,kiborít hogy ő képes ilyesmire,ő nem ilyen(ezek szerint mégis?!). Nekem rajta kívül 2 partnerem volt,neki tizenvalahány(ennek se kéne zavarnia de még is marhára zavar).

Hogyan tudnék túllépni ezen?Nem akarok ezen filózni,legbelül tudom hogy mennyire szeret. Nem akarom többet elveszíteni,de ez az egész megemészt belül...Az egyik lány évfolyamtársa,el sem tudja kerülni,a másikak pedig kitudja?!


Valaki mondja már meg hogy mennyire nem vagyok normális hogy ezen stresszelek,hisz külön voltunk,semmi jogom rá.Csak olyan nehéz elhinni róla...Tanácsokat,véleményeket várok!Köszönöm!


2015. máj. 11. 22:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a megfogalmazásért siettem.
2015. máj. 11. 22:27
 2/8 Interferencia ***** válasza:
Tényleg érdekes hozzáállás, hiszen te is kúráltattad magad...
2015. máj. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne vedd be a következő adag Cavintont. ;-)
2015. máj. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Téged buktattak nyelvtanból, jól sejtem? Vagy Mucsán így kommunikáltok?
2015. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is így érzem,nincs jogom rá,azthiszem arra lenne szükségem hogy valaki jól beolvasson.
2015. máj. 11. 22:30
 6/8 Interferencia ***** válasza:
5: Ezt itt sokan szívesen megtennék. :D
2015. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el masszívan piálni.
2015. máj. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csajok, örök érvényű törvény! Megkell válogatnotok a párotok, és időt kell adni mindenkinek....
2015. máj. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!