Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hevert már ki valaki ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hevert már ki valaki ilyen kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A volt párommal együtt végeztük el az egyetemet. Nagyon sokat segtett nekem, én is igyekeztem neki. Sajnos kiderült, hogy neki nem én vagyok az igazi.


Úgy volt, hogy összeköltözünk, de elrontottam a dolgot, nem nagyon működött közöttünk a kommunikáció, nem tudtunk megnyílni egymás felé, valamiért a mayimális meghittség és teljes bizalom mindig hiányzott.


Fél éve mentünk szét, de teljesen üres nélküle a világ. Az a lemez megy a fejemben, ahogyan vele megismerkedtem és elkezdtük tervezni a közös jövőt, ahogy fokozatosan belefolytunk egymást életébe. Sok időt töltöttem a családjával is, nagyon szerettem őket, ők is engem, nekik is nagy csalódás, hogy nem vagyunk most együtt. Nekem még ők is hiányoznak...Volt egy álomszerű jövőnk, és most nincs...


Hevert ki valaki ilyen kapcsolatot? Hogyan sikerült? Én már 3 éve abban éltem, hogy örökre szól a dolog...


2016. jan. 7. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

én olvastam a kapcsolatok pszichológiájáról

ami ide vontakozhat belőle, mindenki fejlődik, egy kapcsolaton belül is és van hogy ahogy múlt lesz az iskola, úgy az iskolai szerelmek is és jön a következő lépcső a fejlődés útján.

ő lépett előre, de te se élj a múltban.

nekem olyasmikk szoktak erőt adni, hogy van, amit annyira akarok, de azért nem kapok meg, mert tudom, hogy jobb jön helyette :)

az ember sokszor az aktuális bánatát nézi, ahelyett hogy öülni tudna neki, mert ezzel lett előkészítve neki egy szebb jövő. ami ugye mindig csak utólag esik le.

én törekszem arra, hogy az aktuális pillanat bánatában értelmet lássak. ha közhelyet írnék, annyit mondanék, minden okkal történik.

2016. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, mondjuk ugy, hogy "másfél" ilyesmi kapcsolatot. de az elsőt valojában sose hevertem ki. ez az én gyengesésgem. te ne kövesd a példám ..
2016. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az exem családját, szüleit, tesóját nagyon megszeretettem, ők is engem. hiányoznak, hogyne!. Nem könnyű egy szakítást kiheverni, főlegí így utolag, hogy tudom ki/miben hibázott. Történnek jó és rossz dolgok az életembe, de valahogy minden nap eszembe jut, hogy annak idején mien jó is volt.. F.
2016. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!