Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek lett volna még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lett volna még ennek jövője, hol lehetett volna megmenteni? (NAGYON, NAGYON HOSSZÚ! )

Figyelt kérdés

Szóval leírom, vagyis inkább kiírom magamból a teljes sztorit.

(Sajnos az oldal szövegterjedelemre vonatkozó korlátai miatt ezt ide nem tudom leírni és üzenetben sem tudom elküldeni.)


Ezért csináltam egy blogbejegyzést ahol szakaszosan leírtam mindent. Írj privit és küldöm üzenetben!

Aki elolvassa annak hatalmas pacsi!


A válaszokat ide írjátok inkább!


Még az elején volt eszemben jó pár dolog amit lehet nem írtam bele, de szerintem senkinek nem fog hiányozni, így is sokkal, de sokkal hosszabb lett mint amilyennek először akartam.



Szóval, szerintetek hol kellett volna elkezdeni megjavítani a dolgot és miben kellett volna máshogy állni a dolgokhoz nekem és neki?

Lehetett volna még ebből tartalmas dolog, ha képesek vagyunk megbeszélni a dolgokat ahelyett, hogy elbeszélünk egymás mellett vagy épp hallgatunk mint a sír és hagyjuk, hogy még tovább romoljon?

Szerintetek jogosan voltam dühös rá amiatt ahogyan a végén viselkedett és teljesen megalázott? (hiszen tudta, hogy szeretem és szeretném rendbe hozni a dolgokat, de lelkiismeretfurdalás nélkül szexelt a közös lakásunkban a közös ágyunkban az új barátjával, sőt még engem tartott gyerekesnek és éretlennek amikor elmondtam, hogy egy normális felnőtt nem így intézi a szakításait, hogy eldobja egyből az első komolyabb hullámvölgynél)

Én úgy érzem, összeillettünk és soha nem szerettem még senkit annyira mint őt. Állítása szerint ő is így érzett (egészen nov. 1-ig ugye... vagy augusztus 1-ig... vagy soha, ezt már nem fogom megtudni).



Ezzel a kérdéssel egyébként valószínűleg búcsúzom innen, a gyakorikérdésekből is. Nem szeretném levenni a nevem, de azt sem, hogy ő lássa a válaszaimat és mondjuk engem kitárgyalva nevessenek rajtam a barátjával mert mi is volt, hogy kibeszéltük az előttem lévő exbarátját 1-2 válasza/kérdése miatt.

Bár nem hiszem, hogy foglalkozna ő még az én gondolatommal. Lehet már el is felejtett mindent ami közöttünk történt (vagy csak a rosszakra emlékszik).



2016. jan. 10. 21:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
86%
Ezt küldte (kis könnyítés) [link]
2016. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
Azt hiszem neki feszülök majd.
2016. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
72%
'Lehet már el is felejtett mindent ami közöttünk történt ' - Sztem beverte a fejét. :D
2016. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
93%
kajálok egyet, utána szarok egy jót, majd zuhanyzás aztán elolvasom, kiv. vagyok mi lett a tegnapi félbe hagyott sztori lényege :D
2016. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:

most nem azért jagszi de tudod nagyon jól, hogy már előtted sem volt "szent", akkor ezek után nem értem mit vártál.

a vér nem válik vízzé.

2016. jan. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
93%

Most csak rohamléptekkel átszaladtam az egészet, de szerintem ez már az elején halálra ítéltetett.


Amit te elrontottál, hogy túlzottan macsóra vetted a figurát. Sosem lehetett melletted biztonságban, mert mindig kellett egy macsó poén, hogy kit dugsz meg épp. A húgát könyörgöm????


Régen míg aktívabb voltam gyk-n volt, hogy jobban követelek, vagy beszélgettünk és nagyon bírtalak.

De basszus Jagu mi lett veled? Mi ez a still?


(És mielőtt megszólsz, hogy a csajt nem is oltom: mert téged ismertelek (múlt idő) és szerettelek! Érted aggódom, és nem nem tudok elmenni egy vállrándítással a dolog mellet.)


Sorry

2016. jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:

Próbálj meg megnyugodni! Kicsit zavaros ez így, ahogy leírtad, de az nyilvánvaló, hogy kaptál lelkileg egy óriási pofont az élettől.

Ha le kell zárni a kapcsolatotokat, zárjátok le emberségesen, beszéljétek meg, röviden, vádaskodás nélkül, utána lépjetek tovább.

Tudom, milyen nehéz, átéltem.

2016. jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
55%
Nem olvastam el a blogodat, sőt a kérdést sem végig. Ami a lényeg: egyszer mindenkinek elkapják a tökét. Te még jól is jártál hozzám képest. Én az első igazán fájdalmas csalódást 40 évesen szenvedtem el. Nekem onnan kellett talpra állnom. Neked könnyebb lesz.
2016. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
0%
Sok a rizsa...
2016. jan. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
Na, ki az a búzacsíra, aki mindenkit lepontoz, aki segíteni akar?
2016. jan. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!