Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szakítsak a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak a barátommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehet nagyon hülye kérdés ez... de nekem első barátom. 3 éve lennénk együtt, és nagyon szerettem, még most is szeretem, de már közel sem annyira, mint régen. Nagyon megbántott, és a bizalmam is elveszett. Nem vagyok vele boldog. De nem nagyon szeretném megbántani, megérdemelné meg minden, de én akkor sem. Vagy ez lehetetlen? Csak mondjam neki, hogy vége? Nem lehet szépíteni sehogy sem? Előre is köszi a válaszokat!


2016. jan. 15. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítani akarsz vele, határozottnak kell lenned. Nem bunkónak, vádlónak, de határozottnak.
2016. jan. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Így. Megmondod neki, hogy megbántott, nem vagy vele boldog és már nem szereted.

Tök mindegy milyen tapintatos vagy, meg fog bántódni, de legalábbis sz-rul fog neki esni. Legyél határozott, de nem kell bunkónak lenni.

2016. jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolod, akkor mond meg neki tisztán szemtől-szemben, hidd el, így is- úgy is rosszul fog neki esni, márha ő nem ugyan ezt érzi.Ha nem vagy határozott, akkor csak magadat fogod elbizonytalanítani.
2016. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 omba ***** válasza:

"Nagyon megbántott, és a bizalmam is elveszett. Nem vagyok vele boldog" - éppen ideje, tehát.

A módja: így, nem durván, HATÁROZOTTAN!

2016. jan. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!