Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan éreznétek magatokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreznétek magatokat, ha megtudnátok, hogy az egyik exetek öngyilkos lett mert nem tudott túllépni rajtatok?

Figyelt kérdés
Jól, rosszul, nem érdekelne semennyire?
2016. jan. 18. 22:03
1 2
 1/16 RRR ***** válasza:
56%
gondolom,nem örülnék,de ha valaki ennyire lekvár,akkor ez van
2016. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, melyik. Ha az utolsó, akkor elég rosszul érintene, valószínűleg jó darabig nem menne ki a fejemből.
2016. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%

Az ex nem véletlenül ex. Az ő nyomora az még mindig nem az én nyomorom...


Egy szál virág a sírjára, ha valaha is szerettem. Tudni kell továbblépni. Nekem is megvan a saját utam, és járni szeretnék rajta.

2016. jan. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Meglepődnék, mert ők mondták ki a végét.
2016. jan. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Igazából mivel kihasznált, hitegetett úgymond megcsalt, eldobott, különösebben nem viselne meg, legalábbis az utolsó...

Életem legrosszabb időszakát köszönhetem neki, és mégis nagyon sokáig hiányzott, talán még hiányzik is... De nem érdekelne...

2016. jan. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem érdekelne már,még a halálával is manipulálni akart -erre gondolnék.
2016. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Ráköpnék a sírjára, csakhogy halála után érezze azt a "tiszteletet", amit élve volt nyújtani pofája.
2016. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez kérdés akart lenni?

Az egy másik dolog,mennyire jogos az önbírálat ilyen esetben.

2016. jan. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
Elég megrázó lenne, de semmi bűntudatot nem éreznék. Mindegyikkel azért lett vége, mert ők rettenetesen elszúrták, és mindegyiknek jóval többet tűrtem, mint kellett volna. Ha nem tudnak túllépni rajtam, az az ő keresztjük, volt 100 esélye mindnek.
2016. jan. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Az exem megjelent egy este, a szakításunk után 2hónappal (ő dobott), hogy újra akarja kezdeni. Hajlottam a dologra, aztán egyszercsak bevillant, hogy NEM. Nem akarom. Megkértem, hogy menjen ki a szobámból (egy koliban laktunk, másik szárnyban). Még aznap este visszajött, bezárt a szobámba belülről és azt mondta, végig kell néznem, ahogy öngyilkos lesz. Hogy mit gondoltam? Hogy ezt nem fogom hagyni. Nem attól féltem, hogy Vele mi lesz. Csak arra tudtam gondolni, hogy ha ezt most végig kell néznem, akkor egy életre tönkretesz. Túléltük az éjszakát, mert miközben bírkóztunk és elvettem tőle minden kést és szúrós tárgyat, kiálltoztam és ránk törték az ajtót a szinttársaim. Vágások díszítik a kezem és az oldalam. Az, hogy sokszor kiírom magamból, sokat segít a feldolgozásban. A srác erőszakos volt egyébként is, többször megütött, vagy folytogatott. 18 évesen ő volt az első kapcsolatom, az eset már 21éves koromban történt.
2016. jan. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!