Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan éreznétek magatokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreznétek magatokat, ha megtudnátok, hogy az egyik exetek öngyilkos lett mert nem tudott túllépni rajtatok?

Figyelt kérdés
Jól, rosszul, nem érdekelne semennyire?
2016. jan. 18. 22:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, 6 év kellett, mire a dühöm elmúlott felé. Az esküvőnre készültem, amikor sikerült normálisan gondolnom az egészre.
2016. jan. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem kívánom a halálukat, de nem tudnám őket sajnálni. Egyik zsarolt, bántalmazott hasonlóan mint az előző válaszolót még a szakításon át (ő az ágyamban akarta megölni magát), másik pedig megcsalt és cserbenhagyott mikor a legnagyobb szükségem volt rá..
2016. jan. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyen szituációt elképzelni, mert úgy érzem vagy mindig én voltam a "sértett fél", vagy csak elhidegült a kapcsolat. Nekem egyszer se jutott volna eszembe, hogy valaki miatt véget vessek az életemnek, inkább ilyen belerúgások miatt még bennem is van a dac, hogy hát majd megmutatom mennyivel jobb lesz nélküled. Bár konkrét ilyen esetben nem volt részem, illetve függ az adott pár viszonyától, mikor szakítottak, stb. de minden halál kicsit arcon csapás mindenkinek, mert emlékeztet arra, hogy mind meg fogunk halni, az életben semmi biztos, mindig minden megváltozik ilyenkor, de legtöbbször a régi ismerősök gyásza megreked ezen a szinten. Közelebbi, frissebb kapcsolatban már nyilván fájdalmasabb lehet, vagy feldühítheti az illetőt, de őszintén: Hányan szakítanak, válnak el egy évben? Majdnem mindenki átmegy ezen, esetleg megözvegyül az ember még élete során, és a legtöbb ember kibírja ezeket öngyilkosság nélkül, vagy például a legtöbb ember kibírja a szakításokat anélkül, hogy alkoholizmusba csúszna le, stb. Nyilván kivételes eset, ha valakit rendszeresen bántott a párja, de beszéljünk sima szakításokról most.
2016. jan. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az utolsó nem érdekelne, azok után amit velem csinált.

De a többit sajnálnám. De ők meg nem tennék, meg, nem háborodott az elméjük.

2016. jan. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy exem megkísérelte.

Anno próbáltam vele normálisan szakítani, rendes leülős szakítással, de utána ijesztő lett a helyzet.

Fenyegetőzött, zsarolt, és ami a legnagyobb para volt, egy este 11kor lazán besétált az otthonomba, de olyan természetességgel, mintha csak melóból jött volna.

Ekkor hívtam a rendőrséget.

Benntartották, én kaptam távoltartásit.

Egy hónapig kussban volt, aztán küldött egy fotót a véres csuklójáról.

Én meg ráhívtam a mentőket (nem ezt a reakciót várta).

Még telefonálás közben is azt járt a fejemben, hogyha én most leteszem, ő meghal, és akkor végre nyugtom lesz. És ez a gondolat ijesztően megkönnyebbülős volt.

Nem azért aggódtam, hogy meghal, hanem hogy engem bajbakever.

Megjegyzem, egy ismerősöm volt a mentős, és ő mondta, hogy csak a protokoll miatt vitték be, amúgy elég lett volna egy sebtapasz.

2016. jan. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
őszintén mondom nem érdekelne.Kaptam már olyat hogy "beveszek egy marék altatót" vegyed.ha valakinek ez a megoldás akkor hajrá,de ne próbálja a nyakamba varni meg érzelmileg zsarolni.
2016. jan. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!