Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hány exetek ismerősötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány exetek ismerősötök jelenleg is a facebookon? 24/F

Figyelt kérdés
Hánnyal beszéltek a mai napig, ti hogy rendeztétek le a szakítást? Van, aki nem tiltotta le az exét vagy a félresikerült randikat?

2016. jan. 23. 23:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
175 ex
2016. jan. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Egy. Egyszerűen gyorsan elmúlt, mintha nem is történt volna semmi.

Távkapcsolat volt, rengeteget tanult és nem volt ideje eljönni, nekem pénzem nem volt elmenni, egyre ritkábbá váltak az msn/facebook beszélgetések is és végül is úgy lett vége, hogy ki sem lett mondva, hogy vége van, de egyértelmű volt.

Egyik exem és egyik alkalmi szexpartnerem letiltottam.

2016. jan. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Egy ex le van tiltva, de jobb ez így mindenkinek.
2016. jan. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

1 ismerősöm, a többit szakítás után töröltem.

Vele még a facebook előtt jártunk és szakítottunk. :)

Nem beszélgetek egyikőjükkel se sehol.

2016. jan. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Hat. A többi hölgyeményt se tiltottam vagy töröltem vagy valami, hanem nem is volt ismerősöm (relatíve későn regisztráltam a facebookra).

Egyikükkel rendszeresen beszélek, nagyjából havi szinten.

A szakításokat meg a facebooktól függetlenül intéztem, nem is értem hogyan került a kérdés mellé ez.


29F

2016. jan. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát úgy, hogy az jelzi a romlott semmilyen viszonyt, ha tiltás vagy törlés megtörténik. Engem jelölt már be exem az új fb-men mondjuk azt pont azért csináltam, hogy csak azok legyenek rajta akikkel beszélek/beszélni szoktam, ami 96 emberből a felére majdnem igaz.
2016. jan. 23. 23:46
 7/18 anonim ***** válasza:
Senkit nem tiltok/ törlök re. Nem vagyok 12 éves. Minden exem/ randim kulturáltan rendeztem le, nem maradt harag.
2016. jan. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

2 exem van, egyik fent volt és maradt is, egyikkel töröltük egymást még mikor tartott a dolog, de ez viharos volt..aztán később le is tiltottam,majd egy év elteltével feloldottam.:D

az elsővel szépen váltunk el,jóban vagyunk időnként beszélünk ott is.

a másodikkal sok csatározás ellenére jóban vagyunk,a tiltás feloldást nem igen vette észre, de személyesen ha összefutunk szoktunk beszélgetni. :)

2016. jan. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem 2 exem ismerősöm, a 3.-at tiltottam, nem szeretném látni sem. Az egyikkel viszont rendszeresen beszélünk, találkozunk, nagyon jó barátok vagyunk, de eltelt 1 év.
2016. jan. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

8 senkit nem tiltok, a mai napig joban vagyok veluk:-)


32/N

2016. jan. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!