Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgoztátok fel azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgoztátok fel azt, hogy a volt párotok már nem fog többé keresni titeket?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon nehéz, úgy érzem ennek a kapcsolatnak végleg vége, nem fogja meggondolni magát, adni még egy esélyt és visszajönni hozzám.


Hogyan dolgozzam ezt fel? Belémhasított a gondolat.


2016. jan. 25. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Beletelik kis időbe, de menni fog. Mindenki valamilyen céllal érkezik az életünkbe. Keresd meg az okát, mit tanultál ebből a kapcsolatból, mi pluszt hozott Neked. Ha megvan, legalább gondolatban köszönd meg neki. Legyen záró momentuma a kapcsolatbak. Sok sikert!
2016. jan. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én nagyon sokat gondolkodtam és tudom miket kellett volna másképp csinálnom/csinálnunk, de sajnos már nincs több lehetőségem jóvátenni.


Ez nagyon fáj, de próbálom elfogadni, hogy az utunk itt véget ért és nincs tovább.


Csak nagyon nehéz..

2016. jan. 25. 16:32
 3/10 opened paradise ***** válasza:

Megszólalt a celebration,táncoltam,azták lehúzták a lemezt,mert ebben is kamuzott.


Mostmár mindegy. Eső után köpönyeg,engedd el. Te is keresheted,de nem biztos,hogy kéne.

2016. jan. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hullámhegyek és völgyek lesznek,de túl leszel rajta.
2016. jan. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2016. jan. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Keresni nem szeretném. Amikor kimondta, aznap kerestem, de azt is megbántam, mert tudom, hogy lehet még jobban eltoltam magamtól azzal, hogy meg akartam beszélni és rendbe hozni. :(


Egyik nap jól vagyok, elterelem magam, érzem, hogy minden rendben, aztán felbukkan egy emlék, egy dal, kép, bármi és belém nyilall, hogy vége van.



Talán az idő majd segít.

2016. jan. 25. 16:41
 7/10 LazyJones ***** válasza:
Bepiáltam mint a disznó, utána két napig több bajom volt, minthogy egy olyan csirke után sírjak, aki lazán eldobott. Harmadnapra meg rájöttem, hogy ennyit is ért az egész.
2016. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hmm.. inni nem akarok, azt meghagyom a pasiknak, de itthon se sírni mindig, annak sincs értelme.


Legszívesebben elfelejteném egyik napról a másikra.

2016. jan. 25. 16:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok idő kell...előtted tettem fel egy kérdést, én már lassan 3 éve próbálom elfelejteni a múltamat, de eddig nem túl sok sikerrel.
2016. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Belém néha belém hasít, hogy lehetett volna másképp és hogy miért nem lehetek megint vele, mert szeretem.


De néha meg úgy érzem, hogy ha így akarta, akkor legyen így, elfogadom és már nem is fáj annyira, mert ő sem szomorkodik [ezt tudom!].


Ilyen kettős érzés, némelyik nap eltelik anélkül, hogy gondolnék rá, máskor pedig egész nap ott motoszkál a fejemben.

2016. jan. 25. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!