Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítsééég! Amikor megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsééég! Amikor megcsalt a párotok h jöttetek rá? Vagy elmondta? Menniy idő után sikerült megbocsátani neki? és mennyi idő múlva dolgoztátok fel h megcsalt?

Figyelt kérdés
ti h "büntettétek" meg a megcsalás miatt?
2010. júl. 14. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
én kidobnám... és azt azért szerintem észre lehet venni,mert nem foglalkozik annyit veled... nem hív fel sose... meg a szokásos hajszál meg parfüm...
2010. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de pl ha magától mondja el h megcsalt és megbánta akk mit tennétek?? mennyi idő alatt dolgoztátok fel? attól is függ h miylen "fokú" a megcsalás. pl csak csók, semmi más vagy szex is.??
2010. júl. 14. 16:08
 3/10 anonim ***** válasza:
igazábol sosem érdekelt hogy megcsal vagy nem valószinüleg mert nem szerettem eléggé
2010. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
35%

lebuktak,megbeszéltük,azóta vagy beszállok,vagy előttem csinálják

Férj 33

2010. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Beatrix17 ***** válasza:
Engem csak egy ember csalt meg-szerencsére!Megéreztem,aztán sirva bevallotta!Hivogattak az ismerősei,családtagjai,hogy bocsássak meg neki!Megpróbáltam.Nem ment!Amig nincs gyerek,kidobnám!Ha van,akkor már bonyolultabb!Én konkrétan tőböl levágnám-hisz nekem már nem kell,de továbbra is együtt élnénk,mert az én gyerekem nem fog apa nélkül felnőni!
2010. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elmondta.Hamar megbocsájtottam Kb:2perc.Kb:2 perc alatt feldolgoztam mert én is megcsaltam.
2010. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Én kidobnám.. miután megvertem
2010. júl. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Óhh hát én majdem 4évig szenvedtem egy pasival...aki állandóan megcsalt.

Én meg állandóan megbocsátottam,merthogy imádtam.

Jelek...hát ő aztán nem vallott be semmit,úgyanugy viselkedett,semmi megbánás nem volt benne sose,a megszokott módon viselkedett.

Én meg sose vettem elég komolyan a jeleket,pl: mikor taliztunk állandóan kikapcsolta a telóját,,volt h elfelejtette csörgött a telója,ő meg elvörösödött kiszaladt a szobából úgy beszélt,aztán visszajött vörösen,hogy valamelyik haverja volt az.Akkor elkezdtem hallani közös ismerösöktől ,hogy látták itt meg ott(és volt h más lányokkal), meg ha felhivtam telón,hogy merre van,mit csinál,egyből támadott,látszott a hangján ,hogy ideges.Ilyesmi jelekből le lehet szürni...

Ám én majdnem 4évig türtem,mindig megbocsátottam,aztán a 4év alatt teljesen megváltoztam.Semmi önbizalmam nem volt,depreszios voltam,befelé fordultam,egyáltalán nem biztam már benne,pánikrohamaim lettek...szóval teljesen tönkrementem a sok megaláztatás után.Aztán szerencsére egy új srác jött az életembe,aki kitartó volt velem,és megértette velem,hogy ennek véget kell vetnem.Szerettem a barátom ,de végülis összeszedtem az összes erőmet és szakitottam.Azóta eltelt 2év,és azzal a sráccal,boldog vagyok,szeretjük egymást, és BIZUNK egymásban.És olyan jó érzés ,folyton nem azon parázni most épp kivel fog megcsalni,újra normális lettem...(bár az önbizalmam még mindig nem jött helyre teljesen).Azóta megfogadtam,hogy ha valaki megcsal,nem fogok új esélyt adni...

Mert csak engem tenne tönkre megint,és az a kapcsolat már úgyse lenne soha ugyanaz...

2010. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ha megcsalt, azzal vége annak a bizalomnak, ami addig tartott, hiába ismerte be, hogy hibázott... Ha egyszer megtörtént, simán megteheti mégegyszer.

A feldolgozást sokminden befolyásolhatja, főképp, hogy téged mennyire lepett meg, mekkorát csalódtál benne, stb. Én tuti, hogy kidobnám a csajomat, ha velem ilyet tenne, mert én nem az a típusú vagyok, hogy játszanak az érzelmeimmel. Persze ez a te döntésed, hogy mit teszel.

2010. júl. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gabriell88 ***** válasza:

Engem fél éven keresztül csaltak...és nem vettem észre semmit belőle, miután szakítottunk rá egy hétre derült ki, és hogy miért nem vettem észre az apró jeleket?mert nem voltak!!engedte h megnézzem bármikor a telefonját..pl..nem voltak furcsa hívásai, kimaradásai sem(am. a csaj tudott rólam valszeg azért is)egyszer rákérdeztem, h megcsal e mert van egy olyan érzésem h igen, és nem támadt vagy nem volt túl kedves sem, ugyanúgy válaszolt mint máskor, és a válasz természetesen a nem volt.. szal erről ennyit..


Angel

2010. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!