Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párotok félrelépését hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotok félrelépését hogyan dolgoztátok fel? Mennyi időbe telt?

Figyelt kérdés

2014. dec. 30. 00:15
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
24%
Mennyaszonyod lėpett fėre?
2014. dec. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, tehát nehezen. Ráadásul családi kapcsolatok kategóriában vagyunk, tehát nyilvánvalóan a házastársamról van szó.

Köszönöm a hasznos hozzászólást.

2014. dec. 30. 00:32
 3/45 anonim ***** válasza:
79%

3 percbe.

Engem a megcsalás ténye nem igazán zavar, de az annál jobban, ha hülyének néz és hazudozik, mert nem meri vállalni a következményét. Én egy egyenes, őszinte ember vagyok, ezért ezt várom el mástól is.

2014. dec. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim válasza:
77%
Kérdező most miért ilyen "hangnemben" kell válaszolni. Nem tudta szegény, rá kérdezett, te meg igy válaszolsz neki? Levonva ebből a következtetést nem csoda hogy félre lépett. Száljj magadba nem vagy tökéletes közel sem.
2014. dec. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Én nem azt kérdeztem, hogy miért csaltak meg, hanem azt, hogy mennyi idő alatt lehetséges feldolgozni... igazán nem értem, hogy ha az ember itt segítséget kér, miért olyanok válaszolnak, akiknek fogalmuk nincs a témáról, s csak szúrni akarnak egyet még. :(
2014. dec. 30. 00:40
 6/45 anonim válasza:
80%
Senki nem akarf téged szúrni, de a kérdésedből semmi nem derült ki. Rákérdezett te meg igy leoltottad. Mit varsz? Hogy majd mindenki tudni fogja a háttered. Válaszolva a kérdésedre engem nem érdekelt. Tudod semmi sem tart örökké. Megtudtam és kész nem foglalkoztam az üggyel. Megszabadultam töle és kész.
2014. dec. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
32%

Ez csak tőled függ. Meg attól is, hogy mi az oka annak, hogy megcsalt. Ha mondjuk munkatársai leitatták, és megerőszakolta egy prosti, az teljesen más eset, mintha szerelmes a legjobb barátnődbe.


Ha laza ügy, szerintem pár hónap és elfelejtitek.

2014. dec. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
57%

Írtam:


"Mennyi időbe telt?"


"3 percbe."


És ki írt arról, hogy miért csaltak meg? Te melyik filmet nézed?

Nagyon hisztis vagy.

2014. dec. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim válasza:
46%
Azt kell mondjam, ez asszonysors. Feldolgozni pedig úgy lehet, ha megosztod hasonlóakkal, ill őket is meghallgatod. Ebből aztán rájöhetsz, hogy ez csak egy a tengernyi közül
2014. dec. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
83%

Nem is értem, miért kéne feldolgozni.

Van, aki eltűri, annak mindegy.

Van, aki nem tűri el, az meg szakít.

Mondjuk ezt tényleg idő feldolgozni.. Szóval, úgy érted, mennyi idő megbocsájtani, vagy mennyi idő túllépni az illetőn?

2014. dec. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!