Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Újrakezdés másodszor? Lehetség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdés másodszor? Lehetséges ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

2 éve ismerem ezt a fiút. Vagyis most lenne 2 éve,hogy egyūtt vagyunk. De nem vagyunk. Elhagyott másodszorra is. Elsőnek 8 hónapot voltunk egyūtt,aztán 4/5hónapot. Most októberben újra dobott egyik pillanatról a másikra.(szó szerint). Nem tudom mi lehetett a háttérben,miért hagyott magamra. Úgy volt elmegyūnk egyūtt a Vadasparkba. Előző este beszéltūnk. Kérdeztem biztos megyūnk? Onnan indulunk tőlūk? Otthon szólt,h megyek? (Ő 30 éves otthon él,Én 25 )Válasza persze nincs semmi baj,tudnak róla. Aztán kb fél óra múlva írja nem tudja mit tegyen. Kérdem miért? Nem megyūnk sehová,mert otthon az édesanyja hisztizik,plusz a húgai is beszólnak neki. Nekem ez rosszul esett,hogy nem állt ki mellettem. Ekkor azt mondtam oké,akkor ennyi,mondja meg otthon nincs mitől tartaniuk nem veszem el tőlūk. Mikor elsőnek elhagyott is ezt csinálta. Azt mondta nem akar elhagyni,aztán mégis csak ez lett a vége. Ezt mégegyszer nem akartam átélni,így inkább azt mondtam hagyjuk. De írt telefonon is,hogy nem akar elhagyni komolyan mondja. S úgy sem tudunk egymás nélkūl élni.Kértem akkor döntse el mit akar. De utána pár óra múlva azt írta nem várhatja el h várjak rá,neki nem való barátnő. Legközelebb meg már azt mondta azért szakít,mert elege van belőlem meg úgy az egész helyzettől. Harmadszor meg már semleges vagyok Neki és nagyon csúnyán beszélt velem,bántó dolgokat vágott hozzám (pl nem vagyok Nő).

Azóta nem beszélūnk. Minden kapcsolatot megszakítottam Én is. Még a tel.számomat is lecseréltem. De így is hiányzik,mindenhol őt látom. Vele akarok lenni.



2016. jan. 26. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

"Elhagyott másodszorra is."

Eddig olvastam. F4szért futsz utána, ha már kétszer kidobott és szarba sem vesz?

Kérlek, áruld már el, pontosan mi az amit szeretsz benne?

2016. jan. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

>úgy sem tudunk egymás nélkūl élni

>De így is hiányzik,mindenhol őt látom. Vele akarok lenni.


Miután így bánt veled? Hagyjuk már a hülye romatikát. Keress valaki mást, és ne eszéljetek meg ilyesmit írásban soha.

2016. jan. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. eléggé keszekusza. szerintem az ilyen fiú? 30 évesen már inkább férfi, nagyon ingatag érzelmileg. nem tudja eldönteni neki mi a jó. Ha nem akarsz ,,belebetegedni", akkor lépj tovább!! F
2016. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez sehogy sem jó... 30 évesen úgy viselkedik, mint egy éretlen 16 éves. Például: "Nem megyūnk sehová,mert otthon az édesanyja hisztizik,plusz a húgai is beszólnak neki" Szóval, akit 30 évesen még az anyja irányít, az azt jelenti, hogy még érzelmileg nem nőtt fel. Miért nem költözik el?

Felejtsd el, keress egy igazi férfit. Olyat, aki kiáll a kapcsolatotokért és nem keres mindenféle kifogást a szakításra.

27N

2016. ápr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!