Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti már voltatok olyan helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti már voltatok olyan helyzetben, hogy együtt voltatok valakivel, majd később újra összejöttetek?

Figyelt kérdés
Olyan emberre gondolok, aki tényleg meghatározó volt. Aki esetleg a kihűlt érzések miatt hagyott el, de később rájött, hogy valójában tényleg benne élnek. Megérte újra összejönni vele? Akinek volt hasonló tapasztalata ossza meg velem, kérem. Akár privátban is :-)

2014. dec. 26. 03:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Velem is meg lehet osztani, mert épp egy ilyen kapcsolat újbóli kialakítása a téma nálam..
2014. dec. 26. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanattól a nőtől kétszer váltam el. Sajnos csak a káposzta többször felmelegítve.
2014. dec. 26. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
...csak a káposzta jó többször felmelegítve....
2014. dec. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyanattól a nőtől kétszer elválni! Az kemény! Az első házasságot még megértem! De a másodikat!? Arra nincs mentség! Részvétem!
2014. dec. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hűha...
2014. dec. 26. 16:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Őszintén remélem,hogy amit szeretnél az teljesülni is fog!!!

Én is hasonló cipőben járok,csak én már 2éve várok/próbálom újraindítani a kapcsolatom az ex-szel. Van ismerősöm,akinek már többször is sikerült.

A halottakat már nem lehet visszahozni,de az élőket még igen!

Jegyezd meg jól,hogy egy háborúnak nem akkor van vége,mikor a gyengébbik azt mondja,hogy na jó én most kiszállok...

Hanem akkor,amikor az erősebbik azt mondja,hogy befejeztem a támadást!

2014. dec. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Megbántam, nem kellett volna. Bár ismerek olyat, akik többször is szakítottak, aztán mégis egymásnál találták magukat, és most évek óta élnek együtt, boldogan. Van ilyen:)
2014. dec. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez akkor működhet, ha először csak nagyon rövid ideig voltatok együtt, és valami butaság miatt szakítottatok. De ha már régóta együtt voltatok, és úgy szakítottatok, akkor valszeg ugyanazok a problémák fognak előjönni később.
2014. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én majdnem mindenkivel többször összejöttem. Az előző párommal megbántam hogy újra felmelegítettem a dolgot, de sohasem mindegy hogy miért lett vége. Ő megcsalt anno és megtette újra. A jelenlegi párommal azért szakítottunk anno mert még a exemet szerettem, így őt igazán sohasem tudtam értékelni, szeretni. Most, hogy már túlvagyok a nagy szerelmen az ex-szel, így már képes vagyok igazán szeretni a jelenlegi páromat és mondhatom, jobb a kapcsolatunk mint valaha, sőt. Együtt tervezünk és úgy érzem minden jó lesz :)
2014. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még! :)
2014. dec. 27. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!