Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az mért jó egy férfinak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mért jó egy férfinak, ha azt játssza a facebookon, hogy egyszer letiltja, máskor feloldja az ismerősei közül az exének a profilját?

Figyelt kérdés

Exemmel elég csúnyán lett vége a kapcsolatunknak, a saját barátnője küldött el a telefonon a melegebb éghajlatra.

azóta egyszer sem beszéltem vele ( ennek 4 hónapja)


Nem lehet azzal vádolni , hogy keresném őt, vagy bármilyen módon érintkeznék vele( legalábbis az elmúlt 4 hónapban)


2016. jan. 26. 23:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha le van tiltva és nincs másik regisztrációd, akkor nem tudod te sem tudod megnézni az adott személyt, ő meg kíváncsi:)
2016. jan. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Talán csak meg akart mutatni valakinek.

Vagy pedig látni akarta mi lett veled azóta és nem tetszett neki amit látott, kellemetlenül érintette.

2016. jan. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

mi?


hogy olvastam a horoszkópomat, és volt karácsonyfám?

ne vicceljünk már könyörgöm....

2016. jan. 26. 23:13
 4/16 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de ha egyszer letiltott téged, akkor te már nem leszel utána az ismerősei közt tiltás feloldását követően. Szóval akkor újra bejelölt, aztán megint letiltott? :D Érthetetlen.
2016. jan. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg hogy van e már pasid, akiről feltöltöttél egy képet... Ne mindig arra gondolj ami van, hanem arra, ami lehetne
2016. jan. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

valahogy így kell értelmezni, ahogy mondja a 4.-es kommentelő!


csak az utóbbinál a tiltász feloldotta, úgyis volt vagy 2 napig , aztá újra letiltott, de nem jelölt be ismerősnek.


És nem, nem érintkeztem vele, habár a napokban volt a szülinapom.

Nem lehet hogy ez is benne volt?

2016. jan. 26. 23:17
 7/16 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp volt, most komolyan mondjam meg, mire gondol?!
2016. jan. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

És azért voltál úgy két napig mert annyit kell várni mire újra letilthat feloldás után.

Egyébként érdekes, hogy meglátod a feloldást csak úgy.

2016. jan. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
vagy úgy.
2016. jan. 26. 23:22
 10/16 anonim ***** válasza:

"hogy olvastam a horoszkópomat"


Hát, ez nem csoda, ha kellemetlenül érintette... :'D

2016. jan. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!