Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az mért jó egy férfinak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mért jó egy férfinak, ha azt játssza a facebookon, hogy egyszer letiltja, máskor feloldja az ismerősei közül az exének a profilját?

Figyelt kérdés

Exemmel elég csúnyán lett vége a kapcsolatunknak, a saját barátnője küldött el a telefonon a melegebb éghajlatra.

azóta egyszer sem beszéltem vele ( ennek 4 hónapja)


Nem lehet azzal vádolni , hogy keresném őt, vagy bármilyen módon érintkeznék vele( legalábbis az elmúlt 4 hónapban)


2016. jan. 26. 23:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy feloldott azon kívül, hogy feldobja, ha rákeresel?
2016. jan. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

csak ennyiből,ha beütöm a nevét a keresőbe.


még 1x ismétlem: senkit nem kértem h kutakodjon, és 4 hónapja nincs kapcsolat.

2016. jan. 27. 00:50
 13/16 anonim ***** válasza:

"csak ennyiből,ha beütöm a nevét a keresőbe."


elég óvoda szint amit itt lenyomsz.

amúgy mi a kérdés?

2016. jan. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
aki a feszbukon jatszik az szerintem nem ferfi es amugy is felnott kategoriaban vagyunk, mit keres ez a kerdes itt???
2016. jan. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezt nem értem, 4 hónapja minden nap rákerestél arra várva, hogy egyszer felold? Egyébként sok oka lehet, például meg akart mutatni valakinek, vagy kíváncsi volt valamire, például hogy ott dolgozol-e, ahol eddig stb.
2016. jan. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fenn a FB-on, de ha lennék, és valaki letiltaná a profilomat, akkor végleg törölném őt az ismerőseim közül, nem pedig azt nézegetném, hogy felold-e, vagy sem, érdekli-e, hogy mit nézegetek, milyen képeket töltök fel, mire van állítva a kapcsolati státuszom stb.


Tényleg minden bántó szándék nélkül kérdezem, de nem lehet, hogy 4 hónappal a szakítás után, és azok után, hogy "elég csúnyán" lett vége a kapcsolatotoknak, érdemes lenne megkönnyítened magadnak az elengedést, feldolgozást és a továbblépést azzal, hogy nem foglalkozol ilyen szinten az exeddel?

2016. jan. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!