Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak, ha a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a volt barátomnak van más, nekem meg még mindig nincs?

Figyelt kérdés

1 hete szakítottunk, 2 és fél év után.

Már mással van.

Mondjuk én is tudnék kivel, de nekem ahhoz nincs gusztusom.

De ez meg idegesít... Hogy ő már mással :/

Mit csináljak ?

Én 19/L



2016. jan. 29. 20:41
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem mindenki megtalálja az igazit. Te is megfogod, ha ő nem vált be, akkor biztos nem ő az. Fogadd el.
2016. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Járj velem.

Szerintem az hogy idegesít azt jelentheti hogy még nem mondtál le róla,mondjuk 1 hét nem túl acélos.Majd idővel elmúlik vagy másik fiú. 19/f

2016. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Felejzsd el! Ne foglalkozz vele! Csak akkor jarj valakivel ha tenylg szerted! O tullepett rajtad ! Az o dontese! Te is megtalalod majd az igazi igazit☺! Hidd csak el! Es ne foglalkozz vele:)
2016. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Így van,ne foglalkozz vele. Ha majd készen érzed magad új kapcsolatra,úgyis lesz,nem kell görcsölni
2016. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
akaszd fel magad
2016. febr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy szakítottál vele.
2016. febr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyilván frusztrál, mert ha szerelmet nem érzel iránta már, akkor is szar érzés, ha a másik már úgy túllépett rajtad, hogy összejött vki mással (és ugye kérdés az is, hogy az a vki nem volt-e meg előbb), és ennyire nem tapintatos. Nyugi, egy idő után elmúlik magától, és örülni fogsz, hogy egy ilyen tahótól megszabadultál.
2016. febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az érzésed teljesen természetes. Még nagyon friss az egész dolog számodra, lehet, hogy nem is sikerült teljesen megbékélned még ezzel az egésszel. Mérges vagy rá, mivel úgy vagy vele, ha te ezt érzed, akkor ő miért érez másképpen? Lehet neki nem is jelentett ez az egész annyit, mint neked? Az az egy biztos, hogy csak azért, mert ő már mással van, ne kezdj komoly kapcsolatba valakivel. Hosszú távon ez neked is rossz lenne, de méginkább a partnerednek. Az sem kizárt, hogy direkt idegesíteni akar, ez függ személyiségétől is, illetve attól, hogyan váltatok el. Biztosan sikerült lezárnotok mindent? A másik oldal lehet még az is, hogy ő már nem akarta fenntartani a veled folytatott kapcsolatot, esetleg már ott volt a képben a másik lány is, ezért alakultak úgy a dolgok, ahogy. Ehhez ismerni kellene a szakítás körülményeit is, ezek hiányában mindez csak találgatás és feltételezés.
2016. febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ideje lenne felnőni
2016. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!