Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon igazat mond? Mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon igazat mond? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Tegnap megláttam az exem,hogy az egyik szexpartnert kereső oldalon fenn volt,s csak szexkapcsolatot keres. Már előttem tagja volt az oldalnal,így sajnos nem tudom,hogy az adatlapja friss vagy sem. De vannak benne olyanok,amik arra adnak okot Nekem,hogy Ő már bizony tovább lépet. Pl ahhoz, hogy "mit szeretett bennem az előző partnerem?" azt adta meg "a testem" . S Én is azt szerettem. Azt mondta nem keres szexpartnert megmondaná ha úgy lenne,de nem hiszek Neki. Kértem tőle törőlje a közös képeinket az egyik oldalról,de nem akarja mondván Neki fontosak,s senki kedvéért nem tőrli,hacsak Én nem mondom. Én mondtam, de azóta sem törőlte. Arra pedig,hogy ha lesz más Neki, s megfogja látni +még meg is mondja h nem fogja tiltani az illető nem fov örūlni. Erre Ő csak annyit mondott "az az ő baja lesz". Ő is kérdezte,h esetleg Én keresek partnert? S sokan írnak?

Nem tudom vajon igazat mond -e? Miért annyira fontosak Neki a képek,ha Ő szakított velem? Miért nem vallja be,hogy keres mást magának?



2016. jan. 31. 16:28
 1/1 Beenyy123 válasza:
Mért kell ezzel foglalkoznod hogy mi van az exedddel .
2016. febr. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!