Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhanyagoltam a baratnomet es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhanyagoltam a baratnomet es ezert szakitottunk, hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
A barstnommel fel evet voltunk egyutt o 21 eves en 23. Az utolso egy honapban nem sokat tudtunk talalkozni csak 4-5x a munkam miatt mert en 500 km re dolgozok tole o meg tanul es kolis. Mikor hazajottem csak lefekudtem melle es a tv.-t neztem nem volt semmihez se kedvem meg a szexhez se. De mikor osszejottunk akkor se tudtunk tobbet talalkozni akkor meg ha faradt is voltam mindig voltak kozos programjaink elmentunk moziba etterembe romantikus vacsorst csinaltam neki... stb. Most hogy szakitottunk rajottem mennyire szeretem es hianyzik. De minden nap beszelunk ugyan ugy es elmondta nem mondja hogy nem szeret mert hazudna de azt hogy elhanyagoltam nem nagyon tetszett neki es akkor mindegy neki ha egyedul marad. Legjobban a szex hianyzott neki elmondta a kozos programok kozul. Hogyan tudnam bebizonyitani neki, hogy szeretem es igen is meg tudnak valtozni miatta.

#szakítás #elhanyagoltság #visszaszerzem' hianyzik
2016. febr. 1. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Pfff....

Heti egyszer látod, akkor is fekszel mellette, semmi szex, semmi gyengédség, semmi élvezet.


Amúgy hogy a pi.csába tudtál összejönni olyannal, akitől 500 km!! választ el?!

Ez onnan indít, hogy távkapcsolatban vagytok, mert elég bonyolult lenne naponta találkozni.

Van ennek jövője?

Gondolom a csaj még pár évig marad a suliban, te maradsz a munkahelyeden, tehát évekig össze se tudtok költözni, marad ez a felállás.

Minek ezt erőltetni?!


Azt az egyet tudom elképzelni, ha a közelben keresel munkát, könnyebb mint sulit váltani, és ezzel bizonyítod is, hogy változtatni akarsz.


Ha ez nem megy, ne raboljátok egymás idejét, eddig is csoda, hogy nem csalt meg a csajod, egy hónap szexmegvonás után.

2016. febr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

10 km-re laktunk egymastol minden nap tudtunk talalkozni es a munkam altal abba a varosba dolgoztam ahol tanult eddig csak ebbe a hobapba athelyeztek eg masik varosba igy kerultem el tole messzire. De legkesobb myaron haza tudnak menni hozza dolgozni ahol lakik. En nagyon szeretem ot es nem szeretnem elvesziteni. Tanacsot tudnal adni hogyan tudjam visszakapni mivel most epp ott dolgozok ahol tanu

l.

2016. febr. 1. 10:45
 3/8 anonim ***** válasza:

De miért nem akartál vele szexelni?


Tudod mi nők úgy gondoljuk, hogy ha a barátunk sűrűn szeret velünk szexelni, akkor nagyon szeret minket, vágyik ránk, ha meg nem akarja, akkor vmi oka van tehát pl. nem szeret már. Én például akkor is tudnám csinálni, ha baromi fáradt vagyok, és inkább választanám ezt, mint a tv-zést és nehezen tudjuk megérteni, hogy a férfiak miért teszik ezt másképp. Mi az oka?

2016. febr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom faradt voltam nem volt kedvem semmihez mikor hazajottem csak vele akartam lenni es kesz. De szakitas elott erre rajottem szabit vettem ki hogy tudnunk tovbet talalkozni es feldobjam a kapcsolastott. Ezt el is mondtam neki szerinted mivel tudom ezt bebizonyitani neki hogy meg mindig szeretem es torodni akarok vele.
2016. febr. 1. 11:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Teperni kell érte....keresd, beszéljetek, próbálj megragadni minden alkalmat, hogy találkozzatok...udvarolj, éreztesd hogy szereted és akkor lehet esélyed! Persze, ha sikerül, akkor is tenni kell, mert nem biztos, hogy ad még egy esélyt!
2016. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az már szertintem elég gáz, ha már a szexhez sincs kedved..! Emlékszem rá, nekem is volt, hogy nagyon fáradt voltam, de a bnőm csak addig-addig húzott, még egy nagyon jó menetet tudtunk magunk után :) Mozi, vacsora, étterem. ez mind szép és jó, de próbálj vmi kis ,,extrem" dolgot csempészni a dologba. Sok sikert! 28/f
2016. febr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, ez a hajó elment.
2016. febr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a kommenteloknek es szerintetek mivel tudom neki teljesen tudatni vele hogy meg szeretem, es bizzon benne illetve visszahoditani?
2016. febr. 1. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!