Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Létezik ilyen? Egyik napról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen? Egyik napról a másikra másba lesz szerelmes valaki? (picit hosszú, de bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nincs még egy hónapja sem, hogy szakítottam a párommal 1,5 év után. Ennél sokkal régebb óta ismerjük egymást, kb 8 éve. Rengeteg kapcsolata volt. Szinte az egyikből került a másikba, de az elmúlt 5 évben rajtam kívül csak egy hosszabb kapcsolata és néhány egy éjszakás kalandja volt. Inkább a 15-25 éveiben csajozott ezerrel (most 30). Kb. 2 éve közelebb kerültünk egymáshoz, és megbeszéltük a randit :) Nem egy városban lakunk, így tervezni kellett előre a különböző elfoglaltságot miatt. Miután összejöttünk, bevallotta nekem, hogy közvetlen a randink előtt lefeküdt az egyik volt legjobb barátja (mostmár nem annyira közeliek) barátnőjével. Ez kicsit szíven ütött. Mondta, hogy neki ez a lány semmit sem jelent, én vagyok a minden. Arra hivatkozott, hogy nem tudta biztosra, hogy mi fog kialakulni kettőnk között. Én ezt megbocsájtottam neki, hiszen akkor még nem voltunk együtt, de csalódott voltam picit, mert mi az, hogy más barátnőjét megdöngeti?? Az alkohol hatására hivatkozott, meg hogy a lány csábította el. Mind1. Ezt próbáltam elfelejteni, a csaj visszament a barátjához (aki mit sem tud az egészről a mai napig) a páromat letiltotta mindenhonnan, mert rosszul fogadta azt, hogy csak egy dugás volt és velem van már. Emígy ők régebb óta ismerik egymást.


1 év után a csaj ismét felkereste üzenetben a barátomat, és azt írta neki, hogy hiányzik a barátságuk stb..Nem akartam jeleneteket rendezni, de mondtam a barátomnak, hogy szeretném ha tartaná a tisztességes távolságot. Azt mondta, hogy csak barátok. Mondtam neki, hogy ilyen NEM létezik. Vagy az egyik vagy a másik, vagy rossz esetben mindkét oldalról maradnak valami érzelmek a háttérben, amelyek könnyen felszínre kerülhetnek...

Ezek után én erről meg is feletkeztem. Leírtam fentebb:


Igen, én hagytam el, mert a születésnapomat követően, ami hozzáteszem kiment a fejéből, tett rám egy nagyon sértő megjegyzést, ami engem nagyon szíven ütött. Mivel voltak előtte is kisebb vitáink, én nagyon kiborúltam és szakítottam vele. Vártam, hogy bocsánatot kér vagy hasonló, de nem. Továbbra is beszélgettünk írkáltunk egymásnak ezt azt. Ahogy múltak a napok az én haragom is kezdett enyhülni, éreztem, hogy hiányzik. Az eszem azt mondta, hogy ez nem fog úgysem működni hosszú távon, a szíven viszont nagyon húzott felé.

Észrevettem, hogy az elmúlt néhány napban nem írt..és hogy a facebookon az a volt szeretője vagy már minek nevezzem újra képben van. Lájkolgat minden bejegyzést. Megkérdeztem az exem, hogy most akkor újra hajt a haverja nőjére vagy mi a helyzet? Azt mondta, hogy dehogyis, miből gondolom én ezt? Leírtam neki, hogy csak egy megérzés, mire azt válaszolta, hogy ír nekem másnap. Erre jött az üzenet, hogy (nagyjából írom de kb ez volt) : "Tulajdonképpen szeretem őt. Megpróbálok vele lenni majd, ha sikerül elintézni (gondolom arra gondolt, hogy lerázzák a csaj pasiját). Amikor szakítottál velem, felkerestem és újra barátok lettünk. Tulajdonképpen mindig volt köztünk valami különleges. Bárcsak ne hoztad volna fel ezt a témát. Amikor kérted, akkor nem írtam neki többé, nem csaltalak meg, de most megpróbálok összejönni vele"

Hogy lehet az, hogy amikor szakítottunk, azt mondta, hogy szeret, erre pár napra rá már megy vissza a másikhoz, és hogy már őt szereti. Létezik egyáltalán ilyen? Valakiből kiszeretni ilyen gyorsan, vagy csak engem akar ezzel bántani??? Lehet mondani, hogy most mit akarok, hiszen én hagytam el,de én ezzel nem tudok megbékélni. Tegnap óta folyamatosan sírok, úgy érzem a szívem megszakad a fájdalomtól. A szívem mélyén azért reménykedtem, hogy kibékülünk, erre azt mondja, hogy mást szeret..Akkor lehet, hogy mindvégig őt szerette nagy titokban velem meg csak úgy volt? Én ezt nem akarom elhinni. Nagyon fáj az, hogy mindig azt szajkózta nekem, hogy a hazudásnál nincs rosszabb dolog a világon, de ezek szerint ő mégis hazudott nekem. Nem tudom, hogy mit évő legyek, ha a szívemre hallgatnék akkor mennék neki könyörögni, hogy hagyja azt a lányt, de az eszem visszatart, még akkor is ha belül iszonyatos fájdalmat érzek. Írtam neki egy utolsó üzenetet, mondtam neki, hogy többé nem fogom keresni, leírtam, hogy mit érzek és, hogy csalódtam benne. Egésznap ezen gondolkozok, hogy lehet, hogy csak a csajt akarja felhasználni, hogy engem feledjen, és megbántson?? Legszívesebben írnák annak a csajnak a pasijának, de nem akarom megalázni magam, és nekik megkönnyíteni a dolgukat :( Ti mit gondoltok erről? Kérlek ne bántsatok olyanokkal, hogy én vetettem véget a dolognak, neki joga van mással lenni meg hasonlók. Ezen sajnos nem tudok változtatni már...Emígy ő egy jó ember, csak azt vettem észre (mostanra), hogy nem tud egyedülállóként létezni, az ilyen barátnős dolgokban vannak gondok, más nem nagyon zavart nála.


2016. febr. 6. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tűnt volna fel, ez a férfi soha nem szeretett egy nőt sem igazán (még) szerintem, kizárólag magát szereti.

Veled is jól elvolt, voltál neki egyfajta pótlék, valaki akit kedvére ingyen dughat, de végig csak a lehetőséget kereste arra, hogy mással legyen.

Ha valóban szeretett volna akkor nem rendez le egy vállrándítással és írja meg, hogy "bocs, de megpróbálok összejönni vele most, hogy leléptél a képből..."

2016. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha ezt a lányt szerette, vagy érzett iránta valamit, akkor miért dobta őt és miért jött össze velem?? Ezen agyalok tegnap óta. Maradhatott volna vele, és már akkor tervezgethették volna, hogy hogyan is tudnának együtt maradni. Én eléggé érzékeny típus vagyok. Amíg együtt voltunk addig nem éreztem azt, hogy nem szeret..sőt...
2016. febr. 6. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd: nincs megírva a nagy könyvben, hogy mennyi idő után szakít a másik illető.

Van aki 3 hónap után, már tovább áll, van aki 2 év után szakít, van aki meg 10 év után vágyik egy másik ember társaságára. Mint írtam, erre nincs bevált recept.

Nem érdemes abba belegondolni minden áron, hogy megcsal, csak egyszerűen kihűlt a láng.

Sajnos nem tudlak ez ügyben megnyugtatni, úgyhogy bocsánat ha ilyenre vágysz. Túl kell tenned magadon. Ha egyedül nem megy, ne félj segítséget kérni másoktól.

2016. febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem szeret ő senkit. Magán kívül.

Legelőször kellett volna elküldened. Mellette az élet nem lesz nyugodt senkinek.

Nem könnyű, de lépj tovább!

2016. nov. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!