Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a barátnőm azt mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm azt mondta, hogy "beszélnünk kell majd valamiről", nagy valószínűséggel szakítani akar?

Figyelt kérdés
2016. febr. 13. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, valószínűleg beszélni akar valamiről.
2016. febr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sok olyan ember van aki még sima, egyszerű dolgoknál is ilyen drámai felveztést tart... Szóval ne félj, lehet csak leszid, vagy valami nagy tervet fogsz hallani amiben a segítéged kéri.
2016. febr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen, sőt... Lehet bármi családi problémája is, vagy komoly téma, csak már előre jelzi neked, hogy ne vicceld majd el, meg komolyan akar valamiről beszélgetni.

Én ha szakítani akarnék, nem jelenteném így be előre.

2016. febr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem igy kezdte a volt baratnom a szakitast.Hogy beszelni akar velem...

De ne aggodj addig meg kinem derul tenyleg mit akar.Lehet nalad csak pl valami komoly temarol akar beszelni vagy ilyesmi

2016. febr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szakítós megbeszélések is kezdődhetnek így, de nem kizárólag azok kezdődnek így, lehet más oka is egy ilyen bevezetőnek. Nem ismerem a szituációt, nem én hallottam a barátnődtől ezt a mondatot, nem tudom. Majd megtudod.
2016. febr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha szakitásra készülsz. Vagy babára.
2016. febr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pár opció:

- megcsalt, és be akarja vallani

- beterhesedett

- szakítani akar

- az anyja szeretne hozzátok költözni

- kinézett magának egy gyémánt fülbevalót, és...

2016. febr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vag szimplán nem felel meg neki valami és szeretné a tudtodra hozni min változtassatok
2016. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jajj, én is voltam így, hogy másfél napig görcsöltem, hogy szakítani akar-e, erre kiderült, hogy csak arról akart beszélni, hogy az utóbbi időben kezdek kissé elszállni magamtól (sok siker jött egyhuzamban abban az időben). :D
2016. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Végül dobott??

Csak mert ma nekem is ugyanezt mondta :/

nov. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!